Britsky zelená edice cestovních zavazadel The Merchant Fox

Publikováno: 15.05.2013 00:33 | Jiří Hofbauer

Od roku 1772 reprezentují britskou značku The Merchant Fox slova jako tradice, design a prvotřídní zpracování. Výrobkům značky ze Savile Row důvěřoval už Sir Winston Churchill nebo hollywoodská star Cary Grant. Nyní značka spadající pod koncern Fox Brothers & Co. Ltd. rozšířila svou nejoblíbenější řadu cestovních zavazadel Globe-Trotter od další edici nazvanou British Racing Green.

Kufry mají poctivě zelené tělo lemované čokoládově hnědou kůží zpevněné mosazným kováním. Kufry se vyrábí ve velikostech 30", 21" a 18" za cenu od £ 795 (přepočet 24 000 CZK).

2_812_e

Zdroj: The Merchant Fox

2_815_e

Zdroj: The Merchant Fox

2_814_e

Zdroj: The Merchant Fox

2_805_e

Zdroj: The Merchant Fox

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!