Budujete kariéru v MLM? Pomůže Vám databáze od Bisnode

Publikováno: 26.05.2014 08:36 | PR

Také cítíte, že business ve strukturálních (multilevelových) společnostech zaměřených na finanční poradenství stagnuje? Ne, není to tím, že by byl trh nasycen či lidé neměli peníze (vždyť české domácnosti mají jedny z největších úspor v Evropě), je to tím, že pravděpodobně lovíte ve špatném rybníku.

Budujete kariéru v MLM

Budujete kariéru v MLM

Každý „ostřílený“ finanční poradce Vám řekne, že nejlepší obchod uděláte s firmou, jejímž zaměstnancům sjednáte programy zaměstnaneckých výhod, tj. příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění (oboje jsou daňově uznatelným nákladem).

Stačí, abyste přesvědčili zodpovědnou osobu v dané firmě a otevírá se Vám možnost sjednání 20,50 či třeba 100 smluv na jednom místě.

Jenže, v každé tržní ekonomice jsou více i méně úspěšné společnosti. Firma, která doslova přežívá, zřejmě nebude mít o vytvoření programu zaměstnaneckých výhod zájem. A naopak, firma, která prosperuje. Jenže, jak oddělit zrno od plev? Je to snazší, než byste si mohli myslet, tuto práci za Vás již totiž někdo vykonal – společnost Bisnode, provozovatel databáze Albertina, která obsahuje údaje o více než 2,7 milionech subjektů, si můžete firmy snadno filtrovat dle obratu, odvětví, „ekonomické kondice“ a samozřejmě místa sídla podnikání (abyste nejeli z Karlových Varů dělat zaměstnanecké výhody pro pilu v Beskydech).

Firemní databáze Albertina mají pravidelně aktualizované údaje, kdy si můžete vybrat mezi měsíční a kvartální aktualizací, tj. nestane se, že by zde jako prosperující byla označena firma, která je již rok v režimu ochrany před věřiteli.

Firemní databáze Albertina Vám tedy, při troše obchodních dovedností, mohou přinést řádově stovky tisíc i jednotek milionů na provizích. V době, kdy budete mít zabezpečené své příjmy, se Vám pak také snáze budou náborovat další spolupracovníci, ze kterých budete mít následně slušné provize (i jim s obchodem mohou pomoci databáze od Albertiny).

Neváhejte, zjistěte si ještě dnes výhody firemních databází Albertina ve Vašem konkrétním případě. Na těchto internetových stránkách je Vám k dispozici přehled tarifů a popis dat, která v rámci daného tarifu získáte. Pár minut Vaší pozornosti může mít obrovský efekt na celou Vaší budoucnost v oblasti finančního poradenství v multilevelové společnosti.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!