Bulgari Man Extreme: egoistický zážitek

Publikováno: 11.04.2013 01:21 | Jiří Hofbauer

Parfém Bulgari Man byl představen v roce 2010. O rok později přišla vůně Bulgari Man The Silver Limited Edition jejíž průhledný flakon zdobily stříbrné proužky. Vůně navíc obsahovala bílý med a muškátový oříšek. Ve výsledku dávala nejvíce vyniknout egu jejího nositele. Nová vůně se méně zaměřuje na ego a více cílí na váš vlastní požitek z vůně.

Bvlgari-Bvlgari_Man_Extreme

Bvlgari Man Extreme se snaží o elegantní, výraznou, prostupující, atraktivní vůni. Stejně jako u předchozích parfémů i za tímhle stojí Alberto Morillas. Receptem na šťavnatost a dostatečnou výbušnost vůně je růžový grapefruit v kombinaci s kalábrijským bergamotem. Zvláště pak kaktus je rozbuškou celé téhle voňavé nálože. Jakmile dohoří kaktusová rozbuška, odstartuje ohňostroj květin a kořenění (v rámci únosnosti). Po explozi rozkvete vůně bílých frézií přiživené guatemalským kardamomem vzrostlé na úrodné půdě hnojené jantarem. Chrám elegance je pak vystavěn na základech vetiveru z Haiti, těžšího laoského sturače a balzového dřeva. A jak voní vaše ego?

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!