Bydlení, které má styl

Publikováno: 12.02.2013 09:19 | PR

Dům je chloubou každého majitele. Pokud chcete bydlet stylově a mít dům i z technické stránky podle nejnovějších technologií, měli byste znát UtulnyDum.cz.

inteligentní domácnost

Zdroj: www.UtulnyDum.cz

Můj dům, můj hrad

Zvažujete pořízení vlastního domu nebo plánujete rekonstrukci stávajícího bydlení? Při koupi nového bydlení jistě stojíte před rozhodnutím, zda dát přednost novostavbě, anebo se pustit do rekonstrukce. V případě rekonstrukce doporučujeme navštívit rekonstrukci domu krok za krokem, kde se zabývají i touto otázkou. Pokud plánujete koupi nemovitosti, zajímat Vás budou články z od odborníků na realitní trh. Užitečné informace zde najdete i k otázce financování. Další možností je stavba domu, přečtěte si články o stavebních firmách, materiálech a nových technologiích.

Doporučené články o bydlení

Zdravé bydlení

Bydlení v domě ze dřeva má příznivý vliv nejen na fyzické zdraví člověka, ale především na jeho psychiku. Jak dokazuje čas, bydlení v dřevostavbě představuje optimální alternativu.

Stavba rodinného domu během pár minut

Stavba rodinného domu běžně zabere měsíce. Díky snímku „Co oko nezachytí“ se s časovou náročností jednotlivých fází výstavby můžete seznámit na vlastní oči během pár minut.

Nová střecha domu sníží energetickou náročnost objektu

Střecha je neoddělitelnou součástí každého objektu, a zároveň místem, kudy může unikat velké množství tepla. Nežádoucí úniky tepla způsobuje hmotnost teplého vzduchu, která je nižší než hmotnost studeného vzduchu.

Inspirace pro kutily

Portál o bydlení www.UtulnyDum.cz přináší spoustu inspirace i pro domácí kutily. V současné době nejvíce sledovaný seriál Rekonstrukce domu krok za krokem provádí čtenáře celým procesem rekonstrukce domu postaveného před 40 lety a jeho proměny v bydlení podle nejnovějších trendů, a popisuje, jak zvládnout jednotlivé stavební a další práce.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!