Cara Delevingne: Kráska a zvíře v jednom

Publikováno: 15.08.2015 21:04 | Jiří Hofbauer

Karl Lagerfeld o ní řekl, že je Charlie Chaplin světa módy. Už jako dítě se objevila v italské edici Vogue a v kampani značky Cadbury. Po molu se poprvé prošla v roce 2010 v kolekci značky Clements Ribeiro. Díky make-upu, který ji zakrýval obočí, si nejen nebyla vůbec podobná, ale hlavně tak nebylo vidět to, díky čemu se o dva roky později proslaví.

cara_8

Zdroj: LOVE Magazine

Zlomový pro Caru Delevingne byl rok 2012, kdy fotila produktové fotky pro eshop Asos. Náhodou si ji všiml Christopher Bailey, kreativní ředitel domu Burberry, a prakticky přes noc se tak zrodila nová supermodelka.

cara_4

Zdroj: LOVE Magazine

Už ve stejném roce získala titul modelky roku na britských módních cenách British Fashion Award a značka Mulberry po ni dokonce pojmenovalo kabelku.

cara_7

Zdroj: LOVE Magazine

Loni se pokoušel dráždit hudební průmysl svými pěveckými pokusy. Dokonce nazpáívala i song s Pharrellem Williamsem k módnímu filmu pro dům Chanel. Údajně je zdatnou bubenicí a umí hrát i na kytaru. Koketovala i se stříbrným plátnem ve filmech Anna Karenina, S tváří anděla, Paper Towns a Pan.

cara_11

Zdroj: LOVE Magazine

Cara Delevingne je novým prototypem supermodelky. Zatímco v 90. letech byly supermodelky jako chodící modly, začátkem nového století především díky Gisele se z nich staly ty krásné holky od vedle, které se proslavily. Cara tenhle trend posunula ještě dál a pěstuje si pověst chameleona. Na mole nádherná žena s výrazným obočím a uhrančivým pohledem, ve skutečném životě rebelka, pro kterého je sláva jen podružným efektem.

cara_10

Zdroj: LOVE Magazine

Nelze nepřipomenout, že zatímco dříve si dívky a ženy hlídaly, aby udržely obočí kolem vytyčené linky, díky Caře najednou ulice a stránky časopisů zaplavily dívky s mocným obočím. Cara tak může být považována za plnohodnotnou topmodelku – měla několik samostatných obálek ve Vogue, na přehlídkách průběžně střídá molo a místa v první řadě a dala vzniknout novému trendu.

cara_1

Zdroj: LOVE Magazine
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!