Cara Delevingne podpořila hnutí za svobodné bradavky

Publikováno: 13.07.2014 12:09 | Jiří Hofbauer

Ukazuje se, že ženské bradavky jsou velký problém. Ostatně i Menstyle.cz byl včera vyzván sociální sítí Facebook, aby se své stránky stáhnul fotografie propagující nahotu. Jednalo se o fotografii letní kampaně módní značky SuitSupply, která pohoršovala přílišnou vulgárností a překročení morální etických norem. Jak moc vás níže uvedená fotografie uráží, necháme na posouzení každého zvlášť.

suitsupply_SS14_9

Zdroj: Suitsupply Spring/Summer 2014

Pravdou je, že v 21.století se ženská bradavka ukazuje jako velký problém, když i sociální sítě jako Facebook nebo Instagram proti němu brojí. Právě proto vznikl na Instagramu účet freethenipplelives. Tuto kampaň nyní podpořila i modelka Cara Delevingne, která se snaží upozornit na fakt, že zatímco odhalená mužská bradavka se stala něčím běžným, ženská bradavka je stále nucena se skrývat za čtverečkem cenzury. Tento pokrytecký postoj Cara názorně kritizuje na selfie, kde porovnává "fatální" rozdíly mezi bradavkami obou pohlaví.

S podobně dráždivou selfie hrudníku se připojila i modelka Suki Waterhouse nebo Scout Willis, dcera Bruce Willis a Demi Moore, která se prošla pro newyorských ulicí bez vrchního dílu oblečení. Připojují se i další ženy jako Rumer Willis, Lena Dunham, samozřejmě Miley Cyrus, Madonna a nesmí chybět Rihanna.

BorRs36IgAA4Qfs

Zdroj: Scout Willis Twitter

BorStXOIIAAjEgA

Zdroj: Scout Willis Twitter

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!