Caseable: navrhněte si obal (nejen) pro svůj iPad

Publikováno: 28.03.2013 20:32 | Jiří Hofbauer

V loňském roce se prodalo celkem 119 milionů tabletů. Letos by to mohlo být už 183 milionů. V roce 2016 by prodeje měly dosáhnout 370 milionů. I když neustále mění popularita jednotlivých značek a operačních systémů to co se nemění je snaha lidí učinit ze svého masově prodávaného druhého mozku jedinečně vystylovaný módní doplněk. A to platí nejen o tabletech. Podobně jsou na tom laptopy, čtečky, hudební přehrávače a v neposlední řadě smartphony. Pokud máte stejný pocit jako my, že nabídka v českých obchodech je poměrně tuctová, doporučujeme zkusit Caseable.

Americký eshop Caseable má poměrně obsáhlou nabídku produktů. Nabízí obaly a pouzdra prakticky na všechny nejpopulárnější modely laptopů, tabletů, smartphonů, e-Reader, Kindle a také na techniku Apple - MacBooky, iPhony, iPady.

Nákup na Caseable.com vaše konto nezruinuje. Pouzdro na iPhone vás vyjde na 25 (přepočet 650 CZK) a obal na 13ti palcový MacBook na 60 (1 550 CZK). Cena je samozřejmě závislá od jednotlivých modelů. Pokud si nevyberete z nabízených modelů vytvořte si vlastní!

Můžete zvolit svou jedinečnou grafiku, kterou snadno nahraje ze svého počítače. Minimalisti ocení možnost jednobarevné pozadí doplnit vlastním textem. Nebo zůstaňte u některého z originálních designů a doplňte jej třeba svým monogramem.

A teď to nejlepší – eshop zasílá i do Česká republiky. Od maximálně stylového obalu nebo originálního obalu, který si sami navrhnete, vás dělí 9 dní. A nebojte, Caseable je šetrný k přírodě. Všechny produkty jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů.

A teď ještě malý bonus pro naše čtenáře. Pokud si objednáte na caseable a uvedete slevový kód: menstyle získáte slevu 15%! Kód je platný do 25.dubna.

1
2
3
4
5
6Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!