Černá varianta YEEZY BOOST 350 z kolekce adidas Originals by Kanye West

Publikováno: 16.02.2016 07:36 | Jiří Hofbauer

Spojení Kaneyho Westa s adidas Originals pokračuje i v roce 2016, kdy společně uvedou dlouho očekávanou černou variantu progresivních a jedinečných YEEZY BOOST 350.

Na teniskách opět nechybí svršek Primeknit: průlomový materiál z digitálně tkané příze, který se maximálně přizpůsobí noze jako druhá kůže. Barevně ladící podrážka pak dá vyniknout vynikajícímu a revolučnímu odpružení materiálu BOOST™, díky němuž v sobě YEEZY BOOST 350 Black snoubí výkon, pohodlí a styl.

yeezy-boost-350-adidas-announcement-photo-2

Zdroj: adidas

Nové YEEZY BOOST 350 Black spojují pokrokové myšlení značky adidas s tradiční a nadčasovou estetikou a představují tak odvážný krok do budoucna. Jde o nový ideál mezi teniskami.

Černá varianta YEEZY BOOST 350 bude dostupná prostřednictvím adidas.com a exkluzivně v prodejně Footshop v Praze (Bubenská 1477/1, Praha 7) od 19. února 2016 za 5 299Kč.

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Víte, co dělat, když nastane zombie apokalypsa? Víte, co dělat, když nastane zombie apokalypsa? Záznamy o podivné nemoci, která je vysoce rezistentní a šíří se bleskovou rychlostí, zvláštní násilnické chování infikovaných.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!