Český luxus bude mít jméno Bagheera

Publikováno: 05.02.2013 23:19 | Václav F. Mensa

Jakmile se začne mluvit o mladých návrhářích v Čechách, většina lidí se představí Polanku a jemu podobné. Když se však řekne Gabriela Dvořáková nebo Pavel Dobrovolný, co se Vám vybaví? Pravděpodobně nic. A to i přesto, že konkrétně tito dva jsou neuvěřitelně talentovaní mladí designéři. V dnešní době je pro skutečně začínající návrháře nehorázně těžké najít uplatnění. Můžete mít talentu kolik chcete a stejně to k ničemu nebude. A právě proto jsem byl velmi rád, když jsem dostal svolení představit Vám dva z českého módního potěru.

Gabriela Dvořáková je talentovaná, vynalézavá a průbojná. Před nedávnem opustila vysokou školu a díky Bohu za to. Skutečně, člověk nepotřebuje vedení jiných když přesně ví, co chce dělat. Začala tvořit pod značkou Bagheera.

2

Tato před krátkým časem zrozená, doufejme že časem velmi úspěšná značka, se vyznačuje kupříkladu zajímavými potisky. Jde o sportovně elegantní součásti šatníku ale Gabriela taktéž tvoří i luxusní, večerní kousky.

3
4

Nedávno Show Jana Krause navštívila mecenáška umění Meda Mládková. Prohlásila, že v této zemi byla vždy spousta velmi talentovaných lidí. A skutečně, měli bychom si talentované hýčkat a pomáhat jim. To, že se Vám nelíbí trička se sportovními potisky od značky Bagheera neznamená, že Vaší přítelkyni či manželce se nebudou líbit šaty ušité na míru dle jejích představ. Čistě pro inspiraci.

V příštím článku bude představen Pavel Dobrovolný, extrémně talentovaný ani ne dvacetiletý designér.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!