Cesta k ženskému orgasmu: DVD určené pro ženy, kupované převážně muži.

Publikováno: 13.12.2012 12:07 | PR

Julii Gaiu Poupětovou možná znáte. Skrz svoje povolání prošla českým mediálním prostorem. To je ta slečna, kvůli které se Kraus červenal ve své vlastní show. Julie Gaia Poupětová je nejvýraznější česká sexkoučka. Učí lidi, jak si život pořádně užívat..doslova.

Je to trochu paradox. Julie chtěla jako žena udělat něco pro ženy. Aby poznaly lépe samy sebe, aby se naučily, jak si dělat radost, a jak se mít doopravdy rády. Jenže kolem jejího 2DVD se v knihkupectvích vytváří zvláštní prostor, kde se ženy pohybují vyplašeně jak panic, co si v maloměstské drogerii kupuje první kondomy. Paradoxně tak DVD kupují spíš muži. DVD totiž slibuje, že se konečně dozvíme to, o čem většina žen prostě nemluví ani pod vlivem.

Zaujalo Vás to? máme tu 1 DVD, které můžete vyhrát! (Dostanete ho velmi diskrétně zabalené) Soutěž najdete dole pod článkem. A protože budou Vánoce bude extrémně jednoduchá.

První DVD

Porozumíte tomu, jak vlastně funguje v našem těle orgasmus a dovíte se, proč vám snaha o vaginální orgasmus možná brání v tom rozvíjet ty opravdu silné stránky vlastního těla.

Zjistíte, že naše smysly a jejich citlivost jsou klíčem k silnějším a pestřejším zážitkům v erotice.  Dovíte se také, proč je rozvoj citlivosti tak důležitý a  jak potlačování senzitivity zabraňuje tomu, po čem v erotice často toužíme. ..

Druhé DVD

Na druhém DVD pochopíte, že umění sebemilování není přirozeně součástí naší genetické výbavy. Naopak, dovednosti sebepotěšení se nejen můžeme, ale i musíme učit a  to nám dává možnost postupně rozvíjet například ženskou ejakulaci či lepší prožitek vlastního orgasmu.

Po malých krůčcích zjístíte, jak nejen posilovat, ale i uvolňovat pánevní dno. Dovíte se, jakým způsobem používat vibrátory tak, abyste rozvíjely citlivost svého těla. 

Všechny dovednosti z prvního i druhého DVD budete moci využívat nejen při cestě ke svému prvnímu orgasmu či objevování citlivých míst svého G-bodu, ale i při milování se svým partnerem či jako inspiraci k novým hrám ve vašem vztahu.

Cesta k ženskému orgasmu

Mgr. Julie Gaia Poupětová CSB

Julie Gaia Poupětová vystudovala obor klinické imunologie a vývojové biologie na Univerzitě Karlově a dále absolvovala zahraniční studium pro profesionální Sex kouče pod vedením Patti Britton a výcvik pro Sexuologickou práci s tělem pod vedním Josepha Krammera.

Jako lekorka sexuálního rozvoje je Julie Gaia Poupětová autorkou několika úspěšných kurzů o ženské i partnerkské sexualitě (Umění potěšit muže, Orgasmická žena, G-bod, Milování dotekem a Bodyworshop – Kurz sebemilování pro ženy). Julie Gaia Poupětová působí již třetím rokem jako sex koučka Frekvence 1, kde každý všední den ve večerních hodinách moderuje vlastní show Sexy život.

DVD seženete v knihkupectví nebo přímo na kodava.cz.

 

Soutěž byla ukončena. Všem účastníkům děkujeme.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!