Chanel Cruise Cuba 2016/17

Publikováno: 13.05.2016 09:52 | Jiří Hofbauer

Opakuje se to co půl roku. Karl Lagerfeld naloží do letadla celou svou Chanel rodinu (asi 700 lidí) v čele s Gisele Bündchen, Kristen Stewart, Vanessa Paradis a Tildou Swinton ji odveze na další snovou módní dovolenou. Edinburgh, Dallas, Salzburk, Dubaj, Bombaj... Tady všude už Chanel svoje Cruise kolekce, inspirované danou destinací předvedl. Tentokrát vybral jedno z nejexotičtějších míst vůbec. Zemi, která byla dlouhé rokyz zapovězená. Kuba.

Tradiční francouzský módní dům si zachoval svoje DNA, a přitom do kolekce zakomponovala prvky typické pro Kubu – mohutné rukávy, jaké nosí tanečníci rumby, flip flops, které jsou oblíbené u obyčejných lidí, legíny, které nosí ženy každý den. Nesměly chybět ani barety inspirované Che Guevarou. V kolekci se objevilo i několik pánských looků, kterým dominovaly tradiční panamáky.

A co takhle Praha, Karl?

Cuba-Chanel-Show

Zdroj: Chanel

CHANEL_RES17_134

Zdroj: Chanel

CHANEL_RES17_185

Zdroj: Chanel

CHANEL_RES17_571

Zdroj: Chanel

CHANEL_RES17_649

Zdroj: Chanel

CHANEL_RES17_1438

Zdroj: Chanel

CHANEL_RES17_1463

Zdroj: Chanel

CHANEL_RES17_1490

Zdroj: Chanel

CHANEL_RES17_1623

Zdroj: Chanel

karl-lagerfeld-chanel-cuba-1.0

Zdroj: Chanel

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Ochutnejte ve Starbucks nové frappuccino S’mores Ochutnejte ve Starbucks nové frappuccino S’mores Potřebujete letní osvěžení? Starbucks právě nyní představuje dvě nové frappuccinové příchutě, které vycházejí z legendární... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!