Chanel Cruise Cuba 2016/17

Publikováno: 13.05.2016 09:52 | Jiří Hofbauer

Opakuje se to co půl roku. Karl Lagerfeld naloží do letadla celou svou Chanel rodinu (asi 700 lidí) v čele s Gisele Bündchen, Kristen Stewart, Vanessa Paradis a Tildou Swinton ji odveze na další snovou módní dovolenou. Edinburgh, Dallas, Salzburk, Dubaj, Bombaj... Tady všude už Chanel svoje Cruise kolekce, inspirované danou destinací předvedl. Tentokrát vybral jedno z nejexotičtějších míst vůbec. Zemi, která byla dlouhé rokyz zapovězená. Kuba.

Tradiční francouzský módní dům si zachoval svoje DNA, a přitom do kolekce zakomponovala prvky typické pro Kubu – mohutné rukávy, jaké nosí tanečníci rumby, flip flops, které jsou oblíbené u obyčejných lidí, legíny, které nosí ženy každý den. Nesměly chybět ani barety inspirované Che Guevarou. V kolekci se objevilo i několik pánských looků, kterým dominovaly tradiční panamáky.

A co takhle Praha, Karl?

Cuba-Chanel-Show

Zdroj: Chanel

CHANEL_RES17_134

Zdroj: Chanel

CHANEL_RES17_185

Zdroj: Chanel

CHANEL_RES17_571

Zdroj: Chanel

CHANEL_RES17_649

Zdroj: Chanel

CHANEL_RES17_1438

Zdroj: Chanel

CHANEL_RES17_1463

Zdroj: Chanel

CHANEL_RES17_1490

Zdroj: Chanel

CHANEL_RES17_1623

Zdroj: Chanel

karl-lagerfeld-chanel-cuba-1.0

Zdroj: Chanel

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Ochutnejte ve Starbucks nové frappuccino S’mores Ochutnejte ve Starbucks nové frappuccino S’mores Potřebujete letní osvěžení? Starbucks právě nyní představuje dvě nové frappuccinové příchutě, které vycházejí z legendární... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!