Chanel Haute Couture podzim/zima 2015/2016

Publikováno: 12.07.2015 23:53 | Jiří Hofbauer

V Paříží minulý týden navázal další týden módy. Tentokrát mola zaplnily kolekce s označením haute couture, tedy vysoká krejčovina. Haute couture není o akutních trendech. Tyhle kolekce ukazují dlouhodobé smýšlení značky. Představují trvalé hodnoty. A spíše než na trendy se zaměřují na limity, jejich překonávání a hledání nových možností. Jak vizuálních, módních, tak třeba v oblasti technického zpracování, které se neustále zvyšuje.

Právě přehlídky domu Chanel patří k těm nejzásadnějším. Vizionář značky Karl Lagerfeld s každou kolekcí přichází s novou a neotřelou cestou. Poslední kolekci situoval do prostředí luxusního casina, kde u stolů nechyběla modelka Lara Stone, herečka Julianne Moore, modelka Lily-Rose Depp a její matka herečka Vanessa Paradis, herečka Kristen Stewart nebo Geraldine Chaplin.

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Batman vs Superman: čtyřminutový trailer Batman vs Superman: čtyřminutový trailer Na komiksovém festivalu Comic-Con v americkém San Diegu zástupci studií DC Comics a Warner Brothers představili nový čtyřminutový trailer... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!