Chlapská zásilka funguje na principu moderního komorníka

Publikováno: 20.09.2014 22:02 | Jiří Hofbauer

Je skvělé přijít do obchodu, probírat se regály s pečlivě vyrovnaným zbožím a mít možnost výběru. Ale v takovém případě oceníte, když vám někdo poradí. Už několikrát se mi ale stalo, že jsem od prodavačky uslyšel větu, které se děsím: „Si kupte, co chcete.“ Přesně v takové situaci bych ocenil chlapskou radu. A tu mi dal kámoš Kamil, když mi doporučil Chlapskou zásilku.

chlapska_4

Chlapská zásilka na svém eshopu nemá nekonečný, nepřehledný seznam produktů. V porovnání s kamennými obchody disponuje menší nabídkou, ale zato prověřenou a pravidelně aktualizovanou. Najdete tak produkty, které jsou na trhu nové nebo zákazníky skutečně oblíbené.

Řada pánských eshopů svoje služby staví na oblečení a módních doplňcích. Doporučí vám nejlepší sako, motýlek, boty. Ale mnohdy nevěnují tolik pozornosti tomu, co čeká každého muže ještě před tím, než vyrazí do dalšího úspěšného dne, tedy ranní hygiena a výběr spodního prádla. Chlapská zásilka je tak unikátní v tom ohledu, že její nabídku z velké části tvoří trička, trenýrky, ponožky, kosmetika a věci na holení.

chlapska_2
chlapska_3

Dřív měli muži z lepší společnosti pohotového komorníka, který hlídal, zda gentleman má dostatek čistého prádla, pěnu na holení a zásobu ostrých břitů. Dnes je tady Chlapská zásilka. Po třech měsících od vašeho nákupu, se vám znovu ozvou a ujistí se, zda máte vše.

"Víme, jak jsou na tom chlapi se spodním prádlem a ponožkami. Všichni jsme sportovci a v šatně vidíme, že to není žádná sláva. Roztrhané trenýrky a děravé ponožky jsou na denním pořádku. Chtěli jsme proto vymyslet něco, co jim pomůže a zároveň je nebude otravovat; prostě něco, co chlapům zařídí pohodlí bez námahy, a jim pak zbude více času na pořádnou chlapskou zábavu,“ vysvětluje Ondřej Macků, hlavní chlapák Chlapské zásilky (ředitel).

Balíček si můžete nechat doručit domů, nebo si ho osobně vyzvednout v centru Brna. Současně je velká výhoda, že Chlapská zásilka sídlí přímo v centru města, na Rašínově ulici. Chlapskou zásilku s čistým svědomím můžeme zařadit mezi prověřené internetové obchody, které poskytují skvělé služby a je na ně spolehnutí.

Zadejte při nákupu na Chlapskazasilka.cz kód MENSTYLEJESUPER a dostanete 10 % slevu na všechno zboží!

slevaPřipojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!