Clooney. George Clooney...

Publikováno: 04.10.2014 18:47 | Jiří Hofbauer, Václav F. Mensa

Zlatá éra Hollywoodu měla Humphrey Bogarta, rebelská 50.léta Jamese Deana, naše doba má George Clooneyho. Za celá desetiletí vytvořil George Clooney dokonalou image, která zůstala nezměněna. Starý mládenec, nebezpečně šarmantní a vždy perfektně oblečený.

George-Clooney-esquire-43

Zdroj: John Balsom

Je nejen herec ale i producent a scénárista, získal dvě ceny Akademie a je jediným člověkem, jehož nominace byla obsažena v šesti kategoriích. Za svou práci vydělal více než 180 milionů dolarů. S tímto majetkem se perfektně udržuje již zmíněná image. Vždy sofistikovaný, upravený a usmívající se. Vedle všech mužských hvězd, které jsou na vrcholu žebříčků o nejlépe vypadající, Clooney je v úplně jiné kategorii.

george-clooney-giorgio-armani-43

Zdroj: John Balsom

Jeho styl je jednoduchý. Většinou je v obleku, bez kravaty a působí naprosto pohodlně a uvolněně. Čas od času se objeví fotografie, kde má oblečené tričko a džíny, ale i tam, díky evidentnímu posilování a sportu vypadá skvěle.

george-clooney-january-2014-43

Zdroj: John Balsom

Co se jeho moci nad většinou žen týče... Celé roky byl nedosažitelný a to mu pravděpodobně dalo tento statut. Nezáleží na věku, náboženství nebo společenských kruzích. Obrovské procento žen jednoduše řekne, že Clooney je nejpřitažlivější. Pravděpodobně je to způsobeno i jeho filantropickou činností (ukazuje tak, že se zajímá a pomáhá). Spoluzaložil fondy na boj proti terorismu v důsledku 11. září, na pomoc Haiti a tsunami v Indickém oceánu. Byl také velvyslanec Organizace spojených národů a je člen Rady pro zahraniční vztahy americké neziskové organizace.

george-clooney-orlebar-bornw-43

Zdroj: John Balsom

Za svůj život měl několik delších vztahů a i jedno manželství, které ukončil v roce 1993 a prohlašoval, že se již nikdy neožení. Na jeho seznamu bývalých vztahů jsou většinou modelky a herečky. Proto je zvláštní ale rozhodně skvělé, že se oženil přímo s koncentrací lidské inteligence. Amal Alamuddin je špičková právnička (zastupovala Juliana Assange nebo Juliji Tymošenkovou). Mluví třemi jazyky a kromě advokátní praxe dělá spoustu akademické činnosti. Rozhodně ne typ, který všichni očekávali, když přišlo na jeho svatbu.

george-clooney-orlebar-bornw-44

Zdroj: Omega

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!