Belvedere představuje novou vodku Pink Grapefruit

Publikováno: 06.06.2010 14:07 | Petr Hájek Do stále rostoucí a velmi populární sbírky ochuceného pití společnost Belveder právě přidala nový produkt.

 

 

Uvedení na trh samozřejmě doprovázela stylová akce v Manhattan's Meat Packing District, na níž byl k vidění kurz o míchání koktejlů, jak vodku párovat s jídly, obří promo-fotky a tolik růžového světla, že měl jeden pocit jako na party k seriálu „Sex and the City".

Produkt představil Claire Smith, jinak maestro firmy Belvedere přes chutě a míchání, ten také provedl místní osazenstvo přes základy dělání drinků a také na adresu nové vodky pronesl pár výrobních zajímavostí. Cena dělá 39,99 USD za 750 ml balení. Ale obraťme již pozornost k chuti novinky.

Chuť vodky je tvořena argentinským grapefruitem, dále zázvorem a nechybí ani španělské jarní citróny. Polský výrobce garantuje, že vše se děje v rámci plnohodnotného maceračního procesu, rozhodně prý nejde o nějakou koncentrátovou směs nalitou jen tak do sudu.

Všechny výchozí produkty tráví v sudu 4-6 týdnů. Poté vodka projde novou destilací, aby po stočení do láhve nedošlo k oxidaci. Vodka má dle četných degustérů vyváženou chuť, příjemnou jak při „pocucávání", tak i v koktejlech. Chuť je lehká a v nose citrusová, s nepatrným dotekem vanilky, zázvor je znatelný spíše až na konci chuťového ocasu. Znalec odhalí i kapku krémovité textury na pozadí.

Hodnocení článku:Komentáře

To nejlepší z ženských citátů, díl 1. To nejlepší z ženských citátů, díl 1. Kde jinde se má člověk dozvědět, co vlastně ženy chtějí, nežli z jejich moudrostí, pravd a citátů?    ... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek