Ráj podle Lany

Publikováno: 16.10.2012 22:09 | Jiří Hofbauer

S tím, že jsme zrozeni abychom zemřeli, jsme se díky božskému hlasu americké písničkářky Lany del Rey už tak nějak smířili. Tentokrát se ale skon bude obzvláště efektní – připravte si sluneční brýle a opalovací krém.

Lana del Ray

Del Rey skutečně na nové desce vytváří iluzi ráje, který je sice její, ale někdy neví jak si s ním poradit. Na přebalu alba je jen v plakách mezi palmami u bazénu. Jméno zpěvačky a název alba jsou vyvedeny ve výrazném zlatém fontu (na původní verzi bílý). Ozdobný jakoby ručně psaný text  upozorňuje, že se jedná o "The Paradise Edition." Je to naprostý kontrast oproti originální verzi alba, kde je Lana nafocena někde na předměstí.

Na re-edici alba "Born To Die" najdete devět nových písní včetně aktuálního singlu "Ride" a songu z promo videa podzimní kampaně pro řetězec H&M "Blue Velvet".

Jedná se prakticky o stejný druh vývoje hudebního alba jako u Lady Gaga a jejího alba "The Fame" (2008) a "The Fame Monster" (2009). Zatímco Mother Monster si dala roční odstup Lana del Rey vydává svůj hudební dovětek o pouhé 4 měsíce později - již 12.listopadu.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!