Světový barmanský souboj a party ve stylu Grand Prix. To bude Prague Flair Open 2011

Publikováno: 08.05.2011 12:43 | Gabriela Al Dhábba

Světová soutěž našich i zahraničních TOP barmanů ve jménu World Bartending Battle, Red Bull Formule 1 Pit Stop Game trenažér a soutěž o jedinečné ceny, DJs produkce na dvou scénách a mejdan ve stylu Grand Prix Racing. Noční jízda Prague Flair Open 2011 startuje 26.5. v 19:00 v pražské MeetFactory.

Prague Flair Open 2011

Poprvé v Čechách zažijete světový battle barmana proti barmanovi. V hlavních rolích WORLD BARTENDING BATTLE se představí nejúspěšnějších osm barmanů oficiální československé kvalifikace a osm světových barmanů s nejvyšším skóre za rok 2010 dle měřítek World Flair Association. Soutěž bude probíhat formou pyramidy a v jednotlivých kolech se vždy utká muž proti muži. O výherci hlavní ceny 3000 € rozhodne hvězdná porota zahraničních i tuzemských barmanských celebrit.

Kromě prvotřídní exhibice a soutěže barmanů zažijete na Prague Flair Open 2011 party ve stylu a prostředí GRAND PRIX RACING! V rámci své okružní tour zavítá do Meetfactory RED BULL NIGHT RACEse závodnickou zábavou v podobě Formule 1 Pit Stop Game trenažéru . Na něm si zástupci 16 pražských barů vyzkouší práci mechanika a v rychlostní soutěži výměny pneumatik se utkají o nejlepší čas. Své schopnosti si během pár vteřin napětí, jež při reálném závodu F1 rozhodují o hrdinech a poražených, bude moci otestovat každý z náštěvníků. Ti nejlepší budou samozřejmě řádně odměněni.

Noční jízdou bude provázet moderátor světových soutěží MC RICK a oblíbený český herec MÍRA NOSEK. Na hlavním podiu se můžete těšit na živé vystoupení projektu FEEL THE BEAT, který tvoří DJ ROCKSTAR a bubeník OLIVER BEATMAN. Společně se během večera představí hned ve třech setech - hiphop, house a progressive. Podporou jim budou Djane LuMichelle a Andy Road. Na venkovní scéně Redbull Car Stage proběhne VJ & Train Show za hudební produkce řady známých dýdžejů.

Vstupenky zakoupíte v www.kubiczech.cz

Facebook - www.facebook.com/PragueFlairOpen

Soutěž byla ukončena. Všem účastníkům děkujeme.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!