Co bylo dříve, oblek nebo hodinky?

Publikováno: 13.11.2012 09:54 | Jiří Hofbauer

Co je na kolekci hodinek tak zvláštního? Spíš výjimečného. Je to až epické jak dalece Hedi Slimane, dřívější kreativní ředitel Dior uvažoval. Kvůli jeho extrémně úzkým obleků vzbudil v roce 2004 doslova hubnoucí mánii, do které se zapojil i Karl Lagerfeld. Slimane nyní vzal ty nejvýraznější elementy ze svých minulých kolekcí a promítl je do série hodinek Chiffre Rouge Dior. Lze tedy říct, že pokud porovnáte nakombinované outfity z přehlídek s jednotlivými modely hodinek přesně poznáte, které kousky oblečení se odráží v kolekcí hodinek Chiffre Dior Rouge. Dior tak vyřešil tak problém perfektně ladících hodinek.

1

Zdroj: Dior.com, GQ.com

2012

Zdroj: Dior.com, GQ.com

3

Zdroj: Dior.com, GQ.com

Nás však nejvíce zaujaly hodinky Chiffre Rouge M05. Černý nebo černo-červený model vás uhraně prvně výrazným barevným provedením a poté i oscilačním závažím s jemným vzorem (strukturou) s názvem Pique. Závaží většinou bývá skryté v těle hodinek nebo je umístěno v zádech hodinek. To že se nachází přímo v číselníku je odvážná inovace, která se nám líbí. Ještě lepší jsou transparentní ale sytě rudá záda hodinek.

45

Zdroj: Dior.com

Pokud právě hledáte odůvodnění proč tyhle hodinky potřebujete zkuste něco jako... budou Vánoce... a červená je přece barva Vánoc!

Pokud není Dior úplně váš šálek kávy, sáhněte po švýcarské klasice Tissot, Festina nebo Wenger Commando.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!