Co právě letí v oblasti filmů na DVD a Blu-ray discích?

Publikováno: 02.12.2013 19:33 | PR

Sháníte nové filmové pecky na DVD a Blu-ray discích do své sbírky? Pak by Vás jistě mohly zajímat domácí i zahraniční tituly, které v současnosti patří k nejoblíbenějším.

Svět filmu, to je svět sám pro sebe, do něhož se dennodenně rády přesouvají miliony lidí po celém světě. Ta tam je navíc doba, kdy jsme byli odkázáni na program kin nebo jednotlivých televizních stanic. Aktuálně si totiž může každý doma vytvořit velice snadno sbírku svých nejlepších filmů a seriálů. Existuje pochopitelně celá řada obchodů, jež se prodejem DVD filmů i filmů na Blu-ray discích zaobírá jako např. e-shop DVD-premiery.cz, kde naleznete všechny nejnovější pecky ze světa kinematografie.

Filmové pecky domácí provenience

Jen málokdo nemá rád český film, neboť tuzemští filmaři stále dokáží vytvářet množství kvalitních snímků. V oblasti DVD titulů právě nyní letí např. populární seriál Četnické humoresky, muzikál Carmen s Lucií Bílou anebo nová komedie Zdeňka Trošky Babovřesky. Ta se sice ani zdaleka netěší všeobecné oblibě, nicméně svého diváka si nepochybně najde. Navíc, když je DVD s filmem Babovřesky opatřeno kvalitními obrazem i zvukovou stopou a hned několika zajímavými bonusy.

Akční „řežby“ nikdy neomrzí snad žádného chlapa

Ze zahraničních titulů v současné době letí zejména akční „řežby“ plné perfektních triků, které milují zejména pánové. Jmenujme za všechny alespoň film Iron Man 3 od známého amerického režiséra Shanea Blacka, anebo seriál Spartakus: Krev a písek, jenž si můžete aktuálně zakoupit v nevystříhané verzi. Užijete si tak úchvatné bojové scény a špičkové vizuální efekty, a to v seriálu, jenž je mnohdy označován jako televizní událost roku.

DVD1

Zdroj: DVD-Premiery.cz

Tip: pokud Vás zaujaly výše zmíněné tituly či hledáte jiné pecky, vyzkoušejte právě internetový obchod DVD-premiery.cz. Prodej DVD filmů i filmů na Blu-ray discích se u nás navíc neomezuje pouze na novinky, ale v našem katalogu najdete i mnoho klasických snímků. Stačí si pouze vybrat.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!