Co si přát k Vánocům: kosmetika

Publikováno: 20.12.2013 15:31 | Václav F. Mensa

Výběr kosmetického přípravku coby vánočního dárku je nebezpečná záležitost. Za prvé, každý výrobek působí na rozličnou pleť jinak. To, co funguje pro Vás nemusí fungovat pro někoho jiného. Ba naopak, může mu to uškodit. Proto, když se rozhodnete někomu věnovat kosmetický zázrak, přikloňte se s píše k ověřeným věcem jako parfém. Každopádně, i tak lze nejít přípravky, které jsou naprosto vhodné pro většinu lidí na téhle planetě a málokdy se stane, že si na ně někdo stěžuje. Ty budou skvělým dárkem.

La Mer The Concentrate

Doslova revoluční přípravek vhodný na všechny typy pleti. A jako jeden z mála, opravdu začne regeneraci a vylepšení pleti v okamžiku, kdy se jí dotkne. Krémy a kosmetické řady La Mer patří k pomyslné zlaté linie. Vyrábí se už desítky let z nejkvalitnějších přísad. Mořské řasy a výtažky z nich mají neuvěřitelnou vlastnost sebeobnovy. A proto jsou perfektní pro vyléčení jizev, hrubé či jinak poškozené kůže. Doslova pleť napěchuje novým životem a uzamkne ji před okolními vlivy. Také minimalizuje póry a třeba jizvičky po akné. Rozhodně skvělá volba pro jakýkoliv typ pokožky.

la-mer

Zdroj: Web značkyClinique Dramatically Different Moisturizing Lotion

Tohe je tak ikonická záležitost, že není nutné ji mnoho představovat. Kdyby Clinique přestal vyrábět cokoliv jiného, i prodej tohoto jednoho produktu by je s klidem uživil. V nenápadné žluté lahvičce se ukrývá multifunkční hydratažní zázrak, který sedí snad každé pleti. Posílí původní plášť těla, kterému dává i mytí, vzduch a škodlivé záření zabrat. Pleť chrání a doplňuje jí vše, co potřebuje. Vážně na sebe vlhkost, takže zajistí skvěle hydratovaný vzhled.

Clinique

Zdroj: Web značkyDr. Brandt

Fredric Brandt známý i jako botox baron je pediatrický dermatolog který se více než dvě dekády věnoval péči o citlivou, dětskou kůži. Ta je mnohem náročnější než dospělá. S nasbíranými zkušenostmi se vrhl na trh kosmetiky a vytvořil řady pro všechny typy pleti. Toto už není jen další "lékárenská" značka. Jsou to opravdu profesionální přípravky na dokonalé odvrácení stárnutí či pomoc s jakýmkoliv kožním problémem. Na černé tečky a rozšířené póry dokonale pomáhá řada Pores no more. Rozhodně stojí za vyzkoušení a jako vánoční dárek může jen prospět.

dr-brandt

Zdroj: Web značkyGuerlain

Guerlain patří mezi velmi dobré značky. Produkty jsou sice povětšinou pro zralou pleť, ale žádnou ženu jimi neurazíte. Už to nejsou jen lahvičky a kelímky s produkty. Toto jsou malé designové objekty které se k pleti budou chovat jako k drahému obrazu a z koupelny udělají luxusní galerii. Pleťový krém Orchidée Impériale dokáže během krátkého užívání zachránit i zanedbanou suchou pleť. Postará se o její znovuzrození a vrátí jí pevnost. A pokud dárek kupujete ženě či muži s evidentně světlejší pletí, rozhodně pořiďte i Luminous Extreme Wear Foundation. Rozjasňující make-up který má schopnost splynout s širší škálou odstínů kůže a tudíž je zde nízká pravděpodobnost, že nebude sedět.

Guerlain

Zdroj: Web značky

V případě, že se konkrétního krému či séra bojíte, zvolte koupelovou nebo wellness sadu. La Sultane de Saba promění Vaši koupelnu v turecké lázně. Na jejich e-shopu vybírejte z rozličných vůní, přísad i schopností. Při výběru luxusního vánočního dárku ve formě kosmetiky je dobré buď se s obdarovaným poradit nebo pořídit dárkový poukaz. Tím nezkazíte rozhodně nic.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!