Converse: Kolekce Chuck Taylor All Star II Knit

Publikováno: 20.04.2016 07:11 | Michal Novák

Converse představuje další kolekci z revoluční řady Chuck Taylor All Star II, která díky stélce Lunarlon přináší nepoznaný komfort. Pro tuto sezónu byl objeven nový design pomocí tkané textury, která umožnila v kombinaci se zvolenými barvami vytvořit originální žíhané modely.

Nový prodyšný materiál, tkaná textura, poutavé netradiční barvy i monochromatická matná očka – to jsou prvky, jejichž inspirace vzešla z letních hudebních festivalů pod širým nebem a světelných show, které jsou jejich neodmyslitelnou atraktivní součástí.

Samozřejmostí tenisek Converse Chuck Taylor All Star II Knit je polstrovaný a neklouzavý jazyk, Lunarlon odpružená stélka a super jemná podšívka z mikro semiše. Všechny tyto atributy potvrzují, že Converse se vydal na cestu komfortu na prvním místě.

Kolekce Chuck Taylor All Star II Knit nabízí modely v nízkém i vysokém provedení a stále zůstává na první pohled věrná Chuck Taylor tradiční siluetě.

chuck_II_Knit_image

Zdroj: Converse

chuck_II_Knit_image2

Zdroj: Converse

chuck_II_Knit_image3

Zdroj: Converse

chuck_II_Knit_image7

Zdroj: Converse

chuck_II_Knit_image4

Zdroj: Converse

chuck_II_Knit_image5

Zdroj: Converse

chuck_II_Knit_image6

Zdroj: Converse

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Stojí nový iPad Pro za to? Stojí nový iPad Pro za to? Větší. výkonnější a jako vždy naprosto dokonalý. To je nový iPad Pro, který byl představen značkou Apple v září minulého roku... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!