COS & MR PORTER - The Art of Everyday

Publikováno: 28.10.2016 14:30 | Štěpán Molitor

Značky COS a MR PORTER představily společnou kolekci The Art of the Everyday  pro podzim a zimu 2016. Kolekce, která přináší ucelenou nabídku nezbytných kousků do pánského šatníku, obsahuje pohodlné a ležérní střihy a hřejivou paletu šedé, hnědé, béžové a námořnické modři. 

COSxMRPORTER_FINAL_4s

Zdroj: COS X MR PORTER Official

Jedná se o druhou kolekci připravenou těmito dvěma značkami, která navazuje na témata z loňské kolekce moderního cestovatele The Modern Traveller a rozvíjí je. Muž se teď vrací z cest a přináší si s sebou eklektický mix vzpomínek, barev, struktur, slov a objektů, nechává se inspirovat svými cestami a zkušenostmi, ale umí ocenit pohodlí a stálost domova. Cení si návrhů domácího vybavení, dokonalého provedení, kvality a pozornosti věnované detailu, důležité je pro něj vytvořit si prostor, který odráží jeho zkušenosti. 

COSxMRPORTER_FINAL_1s

Zdroj: COS X MR PORTER Official

Tato témata a inspirace se odrážejí v návrzích nové kolekce a transformují se do uceleného souboru nezbytných kousků pánského šatníku; oblečení pro moderní muže od hlavy k patám.  

Naše první spolupráce se značkou MR PORTER byla velmi dobře přijata, zdálo se tedy přirozené, abychom na naší cestě pokračovali a nabídli něco pro podzim. S MR PORTER sdílíme řadu hodnot a líbí se nám, jak jsou přístupní. Také naši zákazníci jsou velmi podobní; jedná se o moderní muže, kteří oceňují dobrý a vysoce kvalitní design." Martin Andersson, ředitel pro pánskou módu, COS

COSxMRPORTER_FINAL_2s

Zdroj: COS X MR PORTER Official

Jsme pyšní, že můžeme s COS pracovat na naší druhé kolekci, je to skutečná spolupráce, která povede, a tím jsem si jistý, opět k velkému úspěchu. Se značkou COS sdílíme velmi podobný étos, estetiku a i my věnujeme velkou pozornost detailu, díky tomu bude tato kolekce rezonovat s našimi i jejich zákazníky. Naším cílem bylo povýšit klasické siluety podtržením struktury, látek a barevné palety a dodat každodennímu mužskému šatníku na luxusu.Daniel Todd, buyer, MR PORTER

COSxMRPORTER_FINAL_3s

Zdroj: COS X MR PORTER Official

Kolekce The Art of Everyday je dostupná od 27. října na stránkách MR PORTER.COM a COSstores.com a ve vybraných prodejnách značky COS.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!