COS - kolekce SS 2017

22.01.2017 12:30 | Štěpán Molitor

Romantická a vzdušná funkčnost. Jemná grafická přesnost se setkává s moderním řemeslem. Transparentnost kombinovaná s objemnými siluetami. Představujeme kolekci COS pro jaro a léto 2017. Muži.

Celou kolekci charakterizuje jednoduchost a nenucenost. Nově pojaté moderní pohodlí je kombinováno s nadčasovým krejčovským uměním. Průhlednost dodává oděvu hravost a lehkost.

Barvy. Kombinují se zemité odstíny světlé terakoty a zlatohnědé barvy. Světle šedá se kombinuje s odstíny modré a vyvolává nostalgickou náladu inspirovanou díly Liddy Scheffknecht, která se vyznačují hrou světel a stínů.

Tkanina. Průhledný lehký nylon a vzdušné bavlny jsou kombinovány s tkaninami různých textur a stavějí do kontrastu technické a přírodní materiály.

Doplňky. Sandály v khaki zelené obsahují technickou síťovinu a kontrastují se šněrovacími teniskami z pískově zbarvené nubukové usně. Nezbytným doplňkem se pro tuto sezonu stává batoh z pogumované kůže se zapínáním na suchý zip. 

COS_SS17_Mens_Look_4

Zdroj: COS Official

COS_SS17_Mens_Look_6

Zdroj: COS Official

COS_SS17_Mens_Look_9

Zdroj: COS Official

COS_SS17_Mens_Look_10

Zdroj: COS Official

COS_SS17_Mens_Look_12

Zdroj: COS Official

COS_SS17_Mens_Look_13

Zdroj: COS Official

COS_SS17_Mens_Look_15

Zdroj: COS Official


Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Havana Club v novém kabátě Havana Club v novém kabátě Havana Club 7 Anos, legendární sedmiletý rum značky Havana Club s nezaměnitelnou charakteristikou získanou tradičním výrobním procesem,... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!