COS - kolekce SS 2017

22.01.2017 12:30 | Štěpán Molitor

Romantická a vzdušná funkčnost. Jemná grafická přesnost se setkává s moderním řemeslem. Transparentnost kombinovaná s objemnými siluetami. Představujeme kolekci COS pro jaro a léto 2017. Muži.

Celou kolekci charakterizuje jednoduchost a nenucenost. Nově pojaté moderní pohodlí je kombinováno s nadčasovým krejčovským uměním. Průhlednost dodává oděvu hravost a lehkost.

Barvy. Kombinují se zemité odstíny světlé terakoty a zlatohnědé barvy. Světle šedá se kombinuje s odstíny modré a vyvolává nostalgickou náladu inspirovanou díly Liddy Scheffknecht, která se vyznačují hrou světel a stínů.

Tkanina. Průhledný lehký nylon a vzdušné bavlny jsou kombinovány s tkaninami různých textur a stavějí do kontrastu technické a přírodní materiály.

Doplňky. Sandály v khaki zelené obsahují technickou síťovinu a kontrastují se šněrovacími teniskami z pískově zbarvené nubukové usně. Nezbytným doplňkem se pro tuto sezonu stává batoh z pogumované kůže se zapínáním na suchý zip. 

COS_SS17_Mens_Look_4

Zdroj: COS Official

COS_SS17_Mens_Look_6

Zdroj: COS Official

COS_SS17_Mens_Look_9

Zdroj: COS Official

COS_SS17_Mens_Look_10

Zdroj: COS Official

COS_SS17_Mens_Look_12

Zdroj: COS Official

COS_SS17_Mens_Look_13

Zdroj: COS Official

COS_SS17_Mens_Look_15

Zdroj: COS Official


Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Havana Club v novém kabátě Havana Club v novém kabátě Havana Club 7 Anos, legendární sedmiletý rum značky Havana Club s nezaměnitelnou charakteristikou získanou tradičním výrobním procesem,... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!