COS otevřel první obchod v České republice

Publikováno: 10.02.2016 09:58 | Jiří Hofbauer

Módní značka COS, která se proslavila svým nadčasovým designem, špičkovou kvalitou a dostupnými cenami, slavnostně otevřela první obchod v České republice a uspořádala party v pražské DSC Gallery.

cos store prague 01

Zdroj: COS Czech Republic

Přátelé značky ze světa módy, umění a designu oslavili tento významný krok společně s hlavním návrhářem pánské kolekce COS Martinem Anderssonem. Mezi hosty byli Aňa Geislerová, Eva Eisler, Pavlína Němcová, Anna Linhartová, Tomáš Berdych s manželkou Ester, Veronika a Lukáš Hejlíkovi, Leoš Válka, Maxim Velčovský, a o skvělou atmosféru se postarali DJ Fatty M a DJ Schwa.

Martin Andersson, hlavní návrhář pánských kolekcí COS, řekl; „Velmi nás těší, že můžeme oslavit otevření prvního obchodu v Pařížské ulici, a bylo skvělé spolupracovat s DSC Gallery. Vstup na trh v České republice je pro značku vzrušující krok, kterým pokračuje naše expanze v Evropě.”

První obchod COS v České republice najdete na adrese Pařížská 23, Praha 1.

cos store prague 03

Zdroj: COS Czech Republic

cos store prague 05

Zdroj: COS Czech Republic

cos store prague 09

Zdroj: COS Czech Republic

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Porsche 718 Boxster: nový a ostřejší roadster Porsche 718 Boxster: nový a ostřejší roadster Přesně 20 let od první premiéry Boxster, Porsche inovuje své roadstery s motorem uprostřed. Označení pro novou modelovou generaci je... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!