Což takhle dát si trochu adrenalinu nebo relaxu

Publikováno: 27.05.2013 20:56 | PR

Každý to jistě dobře znáte. Pracujete do úmoru, tak tak stíháte veškeré termíny v práci, doma se vám hromadí neodkladné úkony a partnerka má navíc přehnané tužby a přání. Hoďte všechno alespoň na jedno odpoledne za hlavu a užijte si trochu adrenalinu nebo relaxace.

indoor-skydiving-51349d1a12b6f

Zdroj: www.firmanazazitky.cz

Adrenalinové zážitky lákají nejednoho muže. Vrhají se na létání v tunelu, tzv. indoor skydiving, skáčou připoutání na hrudi svého instruktora tandemový seskok, jezdí super rychlými auty, Hummerem nebo na čtyřkolkách, pouští se střemhlav z mostu připoutáni za kotníky na pružném laně při aktivitě zvané bungee jumping, na okruhu řídí závodní motorky a vyhledávají další originální aktivity plné vzrušení, napětí a rychlosti. Zařaďte se mezi ně i vy a udělejte si hezké odpoledne v přírodě, na letišti nebo v tunelu.

Nebo se naopak nechte hýčkat a zapomeňte na každodenní stresy. Tibetská masáž vám uvolní strnulá záda a ztuhlou šíji, pivní lázeň zklidní a zregeneruje pokožku a kurz vaření rozšíří vaše obzory v oblasti kulinářské kuchyně. Na jeden den se můžete stát i sládkem a naučit se vařit pivo, které následně budete samozřejmě moci ochutnávat. A výčet by mohl pokračovat ještě dále, jednodušší však bude, když se podíváte na internetové stránky firmy na zážitky Allegria s odkazem www.firmanazazitky.cz, vyberete si aktivitu, která vás láká, a rovnou si svůj termín zarezervujete.

A pokud byste na zážitek nechtěli být sami, kupte dárkový poukaz i svému kamarádovi, bratrovi či někomu blízkému. Pro inspiraci se podívejte do kategorie dárky pro muže a vyberte takový, který nejvíce odpovídá povaze obdarovaného. Nebo mu darujte univerzální voucher, na základě kterého si vybere dárek dle svého gusta. Každopádně zpomalte, vydechněte a dopřejte si netradiční zážitek, který vás nejen uvolní, ale budete na něj i vzpomínat celý svůj život.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!