Cristiano Ronaldo novým ambasadorem značky TAG Heuer

Publikováno: 02.05.2014 17:06 | Jiří Hofbauer

Dvojnásobný vítěz Ballon d’Or Cristiano Ronaldo od května kromě fotbalového týmu Real Madrid kope za nový tým. Upsal se značce hodinek TAG Heuer a stal se tak jejím novým ambasodorem.

„TAG Heuer je v tom co dělá absolutní špičkou už více jak 150 let,“ řekl Ronaldo. „Ve světě není jiná luxusní značka, která by měla tak silné vazby do nejvyšších úrovní sportu. Je jedinečná v tom co dělá a zcela nekonvenční. Právě tohle je to něco v čem jsme si tak podobní – chceme změnit hru, posunout limity a hrát podle svých vlastních pravidel. Je pro mě ctí být součástí tak moc mocného a průkopnického odkazu.“

cristiano_tag_2

Zdroj: Tag Heuer

Cristiano Ronaldo se tak připojí k hvězdnému týmu složený z herců jako Cameron Diaz nebo Leonardo DiCaprio a sportovců jako Maria Sharapova, Jenson Button nebo Sébastien Ogier.

V minulosti svou slavnou tvář značce propůjčil Brad Pitt, Uma Thurman, Tiger Woods, Kimi Räikkönen, Fernando Alonso, Sebastian Vettel, Lewis Hamilton a v těchto dnech tolik vzpomínaný Ayrton Senna.

cristiano_tag_hodinky

Zdroj: Tag Heuer

Pokud byste zatoužili po stejných hodinkách Calibre 36 Movement jako vlastní Cristiano Ronaldo připravte si zhruba 200 tisíc korun.

Ronaldo, který už má svou vlastní kolekci spodního prádla, má dobře nakopnuto k tomu stát se Mr.Byznys stejně jako David Beckham.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!