Každý čtvrtek novou knihu díl 3

Publikováno: 24.11.2016 12:30 | Štěpán Molitor

Vítejte u třetího dílu naší nové rubriky! Socialistické Československo je náš vzor, a proto pokračujem v tradici Každý čtvrtek novou knihu. Protože pouze pílí, občané, pílí a vzděláním dokážeme porazit imperialisty! 

Týden co týden dostanete tip na jednu knihu, která by neměla chybět ve vaší knihovně. Ve výběru nehledejte systém – moderní díla postavíme vedle starých autorů, romány vedle sbírek fotografií. Objeví se tu jak autobiografie, tak knihy poezie. Přejeme vám příjemné čtení.

Víte o knize, která by se v této rubrice měla objevit? Napište nám do komentářů!

f193f4fb72180209aae0ae74f97f10f0

Zdroj: Tumblr

Dnešní tip: Bez jablka

Autor: Miloš Říha, Michelle Losekoot

Ne, není to návod, jak v Praze přežít bez iPhonu, jak se obával náš CEO. “Dostali jsme svobodu, ale nemáme k ní návod.” Jsem první generace, která si může dělat co chce, která si může vybírat a téměř nezná limity. Ale co si nakonec vybrat? Jak se chovat v běžných situacích, když není kdo by nám poradil? Skvělá současná kniha, která by neměla chybět ve vaší knihovně. 

9788026707196

Zdroj: Neoluxor

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Dopisy pro Rolex Dopisy pro Rolex Rolex je legenda. Hodinky vyrábí víc než 100 let a za tu dobu se jejich nadčasový design mění jen minimálně. Mezi zákazníky značky... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!