Czech Fashion Council pořádá Fashion Talk Room

Publikováno: 17.12.2013 13:27 | Jiří Hofbauer

Czech Fashion Council ve spolupráci s Českým centrem Praha pořádají pravidelné měsíční diskuse a workshopy s českými i zahraničními odborníky, teoretiky, designéry a umělci ze světa módy, umění, designu, průmyslu a obchodu.

Tentokrát na téma Fashion Management: Úvod do struktury módního průmyslu u nás pokus o rekonstrukci funkčního modelu v České republice.

Pozvání přijala módní designérka Kateřina Geislerová, která po studiích umělecké školy a návrhářství v Paříži založila svou vlastní značku a vysokoškolský pedagog, lektor. Jako další se workshopu zúčastní Peter Šagát, konzultant v oblasti marketingové komunikace, PR a vizuální komunikaci.

Večerem provází Olo Křížová, kreatér a vizionář v oblasti módy, kurátor, stylista a choreograf. Současně se podílí na řadě prestižních módních eventů u nás i v zahraničí.

Diskusní panel proběhne již dnes 17.prosince 2013 od 17.30 hodin v Českém centru Praha na ulici Rytířská 31.

1465930_10152103661868638_875588841_o
Hodnocení článku:



Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!