Další spanilá jízda na palubě Top Gear

Publikováno: 13.11.2014 11:29 | Jakub Matulík

Top Gear. Ano, to je přesně ten pořad, kde si tři pánové středního věku vozí zadky v těch nejlepších autech světa a všemožně vymýšlí jak auta pokořit a sami sebe co nejvydatněji ztrapnit. Občas vyrazí na roadtrip, kde si vezmou ta nejlepší auta a hledají ty nejhorší cesty světa.

Když zrovna nenatáčí dnes už 22 řadu seriálu, tak se věnují i jiným projektům. Nedávno James May vytvořil třídílný seriál o tzv. lidových vozech světa. Richard s Jeremym loni předvedli světu luxusní DVD plné těch nejlepších aut světa, na těch nejšílenější italských cestách.

V dílku The Perfect Roadtrip jsem mohli vidět auta jako Ferrari F12 Berlinetta, Buggati Veyron nebo i Ford Fiesta ST. Byla to velká paráda a všichni petrolheadi byli z tohohle počinu opravdu nadšení. Pochvalné zprávy se hrnuli všude kolem a dokonce ani žádná automobilka nebyla naštvaná. A to je co říct!

A tak přišla part 2. Už 17. listopadu vychází DVD The Perfect Roadtrip 2. Richard a Jeremy si opět vozí zadky v Lamborghini Huracánu, McLaren 650s, McLaren P1, snad i Porsche 918 Spyder. V traileru uvidíte, že i mistr tesař se někdy utne. Ostatně koukněte sami!
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!