Další stylové tablety na českém trhu

Publikováno: 25.04.2013 12:26 | Petr Hájek

Společnost Ainol oznámila na veletrhu Hong Kong Electronics Fair uvedení řady nových tabletů, čímž výrazněji rozšiřuje svoji současnou ČR nabídku. Podívejme se tedy na jejich ladné křivky, zda-li se mezi nimi nenachází právě ten váš ideál...

Ainol Novo7 EOS nabídne 7“ IPS displej s rozlišením 1280 × 800 bodů. Hlavním lákadlem v nabídce je bezesporu podpora 3G a Bluetooth. Tablet zvládá přehrávání videa až do 1080p, má také dvě kamery. Přední s rozlišením 0,3 Mpix a zadní 2 Mpix snímač.

Ainol Eos

Zdroj: Satomar

Ainol Novo7 RAINBOW by měl oslovit hlavně zákazníky, kteří hledí především na nízkou cenu. Tablet bude mít 7“ displej s rozlišením 800 × 480 bodů. Operační systém Android bude pohánět procesor na frekvenci 1,2 GHz. Tablet je dále vybaven přední VGA kamerou a baterií s kapacitou 2200 mAh.

Ainol Rainbow

Zdroj: Satomar

Ainol Rainbow_2

Zdroj: Satomar

Ainol Novo7 DRAGON je dual-core tablet, u kterého už výrobce počítá s operačním systémem Android ve verzi 4.2. Procesory pracují na frekvenci 1,2 GHz, z další výbavy zmíníme 1 GB operační paměti nebo displej s úhlopříčkou 7“ a rozlišením 800 × 480 bodů.

Ainol Dragon

Zdroj: Satomar

Ainol Dragon_2

Zdroj: Satomar

Ainol Novo8 DISCOVER potěší všechny zájemce o tablety s 8“ displejem s technologií IPS. Tento tablet se kromě toho může pochlubit velmi kvalitní výbavou v čele s quad-core procesorem s frekvencí 1,5 GHz, 2 GB operační paměti RAM nebo 16 GB interní paměti. Nechybí podpora Bluetooth a HDMI či dvojice kamer (0,3 Mpix a 2 Mpix).

Ainol Discover

Zdroj: Satomar

Ainol Discover_2

Zdroj: Satomar

Ainol Novo8 DREAM nabízí trochu méně výkonnou verzi osmipalcového tabletu. Na první pohled ale zaujme velmi silnou 6 000 mAh baterií. Nechybí samozřejmě podpora HDMI nebo paměťových karet microSD. I v tomto tabletu naleznete quad-core procesor a rozlišení displeje 1024 × 768 bodů. Na trh bude uveden s operačním systémem Android 4.2.

Ainol Dream

Zdroj: Satomar

Ainol Dream_2

Zdroj: Satomar

Ainol Novo8 TALOS je třetím osmipalcovým tabletem, který Ainol uvádí. Jeho hlavní výhodou je kromě vysokého výkonu daného čtyřjádrovým procesorem a 1 GB operační paměti především podpora 3G a vestavěné GPS. Tento tablet nabízí také Bluetooth, HDMI nebo 16 GB flashe. Baterie má kapacitu 5 000 mAh.

Ainol Talos

Zdroj: Satomar

Ainol Talos_2

Zdroj: Satomar

Ainol Novo10 CAPTAIN má největší úhlopříčku displeje ze všech představených tabletů. Jeho hodnota je 10“ a to s rozlišením 1280 × 800 bodů. Tablet disponuje velkokapacitní 12 000 mAh baterií, má čtyřjádrový procesor a 2 GB operační paměti. Ve výbavě naleznete také podporu HDMI a Bluetooth.

Ainol Captain

Zdroj: Satomar

Ainol Captain_2

Zdroj: Satomar
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!