Další trailer filmu Kingsman: Tajná služba

Publikováno: 12.12.2014 18:21 | Jiří Hofbauer

Agenti britské tajné služby, auta, zbraně, obleky na míru, boty s koženou podrážkou a švýcarské hodinky. Něco jako Sex ve městě pro gentlemany. Nový snímek Kingsman: Tajná služba vypráví příběh konzervativního britského agenta tajné služby, který do výcvikového programu své agentury rekrutuje zatím nevycvičeného, ale nadějného kluka z ulice Eggsyho. V tu stejnou chvíli začne svět ohrožovat zvrácený americký podnikatel.

V hlavních rolích se objeví Colin Firth, Samuel L. Jackson, Mark Strong nebo Michael Caine. Snímek Kingsman: Tajná služba v režii Matthew Vaughn se do českých kin dostane 19. února 2015.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!