Daniel Radcliffe se probudí jako ďábel ve filmu Horns

Publikováno: 16.07.2014 18:08 | Jiří Hofbauer

Nikdo se nerodí zlý. Ale když projdete peklem, je jediná cesta, jak se dostat pryč, jít hlouběji do ohně...

Daniel Radcliffe se z filmů s temnou tématikou nevymaní. S postupně depresivnější ságou Harry Potter si zahrál hlavní roli v britské klasice Žena v černém a právě dokončuje snímek Frankenstein vycházející z předlohy Mary Shelley. Ale už letos na podzim zažije tu nejhorší kocovinu svého života.

poster

Zdroj: collider.com

Film Horns, podle stejnojmenné knižní předlohy, vypráví příběh Iggyho Perrishe, který se velice komplikovaně vyrovnává se ztrátou své přítelkyně. Po jedné z mnohých alkoholových nocí se probudí s pořádnou kocovinou a párem rohů vyrůstajících přímo z čela jako bonus navíc. Stává se tak z něj skutečné ztělesnění ďábla. Svůj dar se rozhodne využít k odhalení, kdo zabil jeho dívku Merrin a současně k očištění svého jméno z její vraždy.

horns-daniel-radcliffe1 2

Zdroj: collider.com

Autorem knihy je Joe Hill, syn mistra hororu Stephena Kinga. Stejně jako jeho otec i Joe se může chlubit talentem vytvořit skutečně hrůzostrašnou atmosféru.

Režie se ujal Alexandre Aja, který z sebou má takové filmy jako Hory mají oci, Mirrors nbebo Piranha 3D. Takže rozhodně nečekejte pohádku ve stylu Harryho Pottera. Ostatně premiéra je naplánována na Halloween tedy 31.října 2014.

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!