Dárky jako ze sci-fi

Publikováno: 20.12.2012 12:03 | Petr Hájek

Arthur C. Clark kdysi řekl, že každá dostatečně rozvinutá technologie je nerozlišitelná od magie, což platí o dnešních dárcích skutečně a do písmene. Moderní doba nabízí stále více a stále pokročilejších hraček, které život často usnadní nebo (když už nic jiného) aspoň je s nimi zábava.

1. Vodní budík

Budík patrně každý z vás zná - to je ta hlučná věc, která vás svým tikáním nejprve nenechá usnout a pak zase pro změnu, když chcete spát, se vás z postele snaží vystrnadit. Vztahy buzených s budíky tedy nebývají právě nejlepší. Tak či onak, do běžného budíku dáváte baterie, do toho ze snímku lijete co čtvrt roku trochu vody. A cena? Jen asi 30 USD.

2012-12-20-1

Zdroj: Dvice

2. 2D Pero typu "urob si sám"

Když si pořídíte běžné psací pero, většinou má kulatý profil a co víc - je již kompletně vyhotovené. Ne tak model dnešní, jenž vás nechá si ze skládačky svoje vlastní 2D pero postavit. Jako malý bonus zde najdete i pravítko a možnost, nosit vše třeba na klíčích nebo v obalu na mobil či peněžence. Cena dělá v tomto případě pouhých 24 USD.

2012-12-20-1

Zdroj: Dvice

3. Záložní nabíječka ZAGGsparq nejen pro mobil

Jedna z nejstylovějších a nejpohodlnějších cest, jakou můžete na cestách napájet svůj mobilní telefon. Dle verze nabízí 1-4 nabití pro běžné mobilní gadgety na vašich cestách a eliminuje tak nutnost tahání zbytečné kabeláže a osmatřiceti nabíječek. Je tu i model s extra rychlým nabíjením, který je asi 4x rychlejší, než běžné nabíjení skrze USB port. Cena začíná na 20 USD.

2012-12-20-1

Zdroj: Dvice

4. Laserový zaměřovač na golfovou hůl

Je jedno, nakolik kvalitně zvládáte sport jménem golf, mnohem zajímavější pro vás jistě bude zjištění, že můžete i v tomto sportu využít moderních vymožeností, jako je třeba laserové zaměřování běžně známé pouze ze zbraní a laciných ukazovátek. Podobné zařízení stojí většinou necelých a pouhých 20 USD, tento model konkrétně jen 18 USD.

2012-12-20-1

Zdroj: Dvice




Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!