Dárky ke Dni matek

Publikováno: 11.05.2014 11:01 | Jiří Hofbauer, Václav F. Mensa

Mezinárodní den matek je sice dalším, v dnešní době komerčním svátkem avšak, s větší důležitostí. Krom obrovských reklamních akcí veškerých firem zůstává holý fakt, že bychom měli svým matkám tento den projevit ještě větší pozornost a respekt než po celý rok (samozřejmě, matkám patří úcta neustále).

Co se týče osobních dárků, neexistuje jasný manuál na nákup dárků. Jakmile pořizujete dárek někomu, koho dobře znáte, jako právě vaše matka, je jasné co pořídit. Nicméně, nikdy není na škodu projít si jednoduchý seznam, pokud třeba nemáte na dlouhé hledání dárku čas.

Parfém

Parfémy jsou kompletně jedním z nejčastěji darovaných předmětů. Ať už jde o vánoce, narozeniny či různé mezinárodní dny, drahocenné lahvičky jsou osvědčené. Pro jakoukoliv matku nebude chybou Chanel No°5. Pokud chcete něco svěžejšího a modernějšího, Burberry se svým Body, je jemný a neutrální. Pokud si nejste jisti, jakým parfémem uděláte radost, věnujte poukaz do některé z parfumerií.

Chanel No°5 od 2 999 CZK, Burberry Body od 999 CZK

menstyle_denmatek_parfemy

Zdroj: Web značky

Šperk

Nemluvíme o diamantech od Cartiera. Vyberte něco, co bude osobní. Sbírá-li vaše matka náramky Pandora, nosí-li náušnice s perlami, kupte náhrdelník z perel nebo korálek na náramek. Každopádně se snažte trefit do jejího vkusu. Jakmile věnujete typ šperku, co jste na matce nikdy neviděli, neudělá jí radost.

Korálky Pandora od 390 CZK, náušnice Tiffany & Co. 7 999 CZK

menstyle_denmatek_sperky

Zdroj: Web značky

Voucher do lázní

La Sultane de Saba je nejlepší místo na relaxaci. Vyberte spa centrum a dopřejte tak matce perfektní den jen pro ni. Co se dárkových poukázek týče, existuje tisíc zajímavých množností, jak udělat radost. Skok padákem, luxusní večeře, lístky do opery. Znáte svou matku, věnujte jí to, co opravdu využije s radostí.

menstyle_denmatek_lazne

Zdroj: Web značky

Květiny, sladkosti...

Nemusíte být cukrářský gigant jako Willy Wonka, abyste své mámě dokázal, že vám na ní záleží. Krabička barevných makronek nebo pár kousků čokoládových bonbónů z oblíbené čokoládovny jsou sice doslova konzumním, ale prověřeným dárkem. Stejně tak květiny. Nic proti kytici rudých růžích. Ty si ale nechte pro svou partnerku na Valentýna. Dnes vyberte něco... milého. Pryskyřníky, tulipány, hyacinty, pivoně nebo šeřík. Ale i malá kytička konvalinek od pouličního prodejci ji určitě potěší.

Makronky vyrábí Iveta Fabešová (ivetafabesova.cz) kus za 25 CZK

menstyle_denmatek_makronky

Zdroj: Web značky

Tento svátek je mnohem více o emocích než penězích. Ukázat jak důležitá a nenahraditelná matka je lze i jednoduchou kyticí a čímkoliv, co jí dokáže, že vám na ní záleží.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!