Dárky pro muže nejen k narozeninám

Publikováno: 30.03.2013 12:59 | Petr Hájek, PR

Ačkoliv se po právu říká, že muži preferují dárky praktické před nějakou soškou, která na klavíru po dědovi pouze chytá prach, musí se nechat, že nepohrdnou ani něčím vtipným, jelikož dobře ví, že dát někomu jinému lepší náladu, to určitě nikdy není malá věc.

1. Toaletní Euro-papír

Kam se řítí celá Evropská Unie a potažmo i její spojená měna jistě musí být jasné každému, kdo byť jen letmo pohlédne na titulky v novinách - vše je stále dražší, banky a státy jsou před krachem a blíží se doba, kdy euro-měna bude mít hodnotu jedinou, totiž papíru, když ji dáte do sběru. S toaletním Euro-papírem tudíž již dnes můžete ukázat vy i podarovaný, co si o ní myslíte.

Cena: 159 Kč

9999-03-30-1

Zdroj: obchod-s-darky.cz

2. Klíč od auta s elektrickým šokem

Další typ dárku si o nějaký ten vtípek na téma "zapomenutý klíč od auta" přímo říká. Skutečně se ale nejedná o hračku, takže musíte mít přes 14 let a určitě i zdravé srdce - tedy váš cíl by měl. U známého to jistě není problém, ale zloděje, který vám chce auto ukrást, určitě není potřeba nějak přehnaně šetřit. Tato přesná napodobenina klíče (mimochodem s LED baterkou a laserovým ukazovátkem) poté, co ji kdokoliv stiskne a očekává odemčení auta, ho místo toho oblaží poctivým elektrickým šokem střední třídy.

Cena: 159 Kč (umí imitovat Audi, Volkswagen, Ford, Seat a další auta)

9999-03-30-1

Zdroj: obchod-s-darky.cz

3. Alkoholové člověče, nezlob se

Právě stolní hra "Člověče, nezlob se!" patří asi k těm nejznámějším počinům, jaké lidstvo zná. U nás se s ní člověk často setká již v předškolním věku, kdy si poprvé díky ní uvědomí, že ne každá hra je i vítězná. Na alkoholové Člověče, nezlob se si ale samozřejmě budete muset počkat minimálně do dospělosti. Hra vypadá na první pohled stejně, jako originální předloha (tj. 31 cm deska, 4 x 4 figurky a 2 kostky), ovšem je tu jeden zásadní detail - nehrajete s panáčky, ale panáky, jenž jsou duté a je nutné do nich před hrou něco ostřejšího nalít. Celý proces vyhazování je zde natolik příjemný, že si raději dávejte pozor na osoby, které se nechají vyhazovat schválně tak dlouho, až jim budou jakákoliv pravidla ukradená!

Cena: 365 Kč

9999-03-30-1

Zdroj: obchod-s-darky.cz

4. Lasový držák na víno

Držák na víno může nabývat řady podob, jako třeba té, jakou vidíte na snímku - věci, které vypadají, že si jen tak levitují, přitahují pozornost už samy o sobě, ovšem, když do nich ještě vložíte kvalirní víno, to je potom teprve ten pravý magnet na oči! Laso je vyztužené pochopitelně kovem, takže drží doslova jako přikované, má na výšku nějakých 19 cm a jeho délka dosahuje 30 cm. Je sice pravdou, že vás nikdo nenutí vkládat sem právě víno, určitě zde ale působí nejstylověji.

Cena: 670 Kč

9999-03-30-1

Zdroj: obchod-s-darky.cz
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!