David Beckham by mohl být pasován na rytíře

Publikováno: 13.11.2013 10:31 | Jiří Hofbauer

David Beckham je údajně jedno ze jmen, které se objevilo na nominační listě Honors List, na základě které se začátkem příštího roku rozdají britské šlechtické tituly. Podle všeho Buckinghamský palác zvažuje povýšit bývalého fotbalistu do rytířského stavu. Beckham již v roce 2003 získal Řád britského impéria (OBE).

Samozřejmě britský bulvár (stejně jako český a každý jiný) ihned začal Beckhamovo povýšení do šlechtického stavu spojovat s tím, že se David přátelí s princem Williamem, vévodou z Cambridge a jeho ženou Catherine. Na loňské královské svatbě Beckhamovi patřili k čestným hostům.

Titul se uděluje za zásluhy o jejich významu rozhoduje výhradně Její Veličenstvo královna Alžběta II. Beckham vždy nejen reprezentoval Spojené království ve sportu, ale soustavně se věnoval a stále věnuje řadě filantropickým aktivitám. A bulvár opět zpochybňuje nejen jeho fotbalový talent ale i veškeré dobročinné skutky a snaží se Beckhama postavit do světla, že vše dělal jen pro své vlastní obohacení a slávu.

Přiznejme, že toho nestihl zrovna málo. Hrál v klubech jako Manchester United, Real Madrid, AC Milan, nebo Paris Saint-Germain F.C., má stejnojmennou značku, pod H&M má svou vlastní řadu oblečení, je tváří mnoha značek, ale především je zhmotněním snu každého kluka, který si kope s míčem na dvorku za domem a sní o velké kariéře.

Dámy a pánové, Sir a Lady Beckhamovi z Beverly Hills v Kalifornii.

Victoria+Beckham+Royal+Wedding+Arrivals+jysM0i8NgAHx

Zdroj: Mirror
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!