David Beckham: Svým projektům musím věřit

Publikováno: 24.05.2016 09:31 | Jiří Hofbauer

David Beckham je prvním světovým ambasadorem kosmetické značky Biotherm Homme. Současně se také stal tváří pánské řady produktů. „Přiznávám, že jsem o vlastí značce kosmetiky přemýšlel již dlouho předtím, než přišla nabídka na spolupráci se značkou Biotherm. Myslím, že právě to jak jsme ambiciozní nás spojuje a už se těším, až představíme výsledek našeho úsilí,“ neskrývá nadšení David Beckham.

Značka Biotherma, která patří k těm exkluzivnějším, je velice oblíbená už žen. „Rozhodně si nemyslím, že péče o pleť by měla být je výsadou žen. Právě produkty, které najdete v nabídce Biotherm Homme jsou ty, které muži chtějí používat.“ S nástupem Davida Beckhama do pozice tváře značky se čeká nárůst i u mužů. Jaké je tedy tajemství jeho zdravé pleti?

David-Beckham-Vogue-9May16-biotherm_b

Zdroj: Biotherm Homme

„O pleť musíte dbát zevně tak vnitřně. Já vždycky zastával názor, že i obyčejné věci můžou udělat velký rozdíl. Osobně se snažím pít dostatek tekutin a používat správné vyživující a hydratující produkty vyhovující mojí pleti,“ odhaluje David. „Moje péče o pleť je ale hodně rychlá. Ostatně se čtyřmi dětmi ani nemáte na výběr. Ráno si umyji obličej vlažnou vodou a pak použiji krém Biotherm Homme Aquapower, který zabraňuje vysoušení pleti.“ Jaký je jeho nejoblíbenější produkt? „Těžko bych jmenoval jen jeden. Ale kromě Aquapower hodně používám i Total Recharge, což je takový energy drink pro pokožku. Především když cestuji, tak ho mám neustále při sobě. A nedám dopustit ani na sérum Force Supreme, které zamezuje unavenému vzhledu pleti.“

David Beckham

Zdroj: Biotherm Homme

Poté, co v roce 2013 pověsil kariéru fotbalisty na hřebík, se David věnoval několika fashion kolaboracím, až už při vytváření kolekcí pro konfekční řetězec H&M, nebo vlastní řada parfémů pod značkou Coty.

„Rok 2016 je pro mě skutečně vzrušující a děje se toho hrozně moc. Letos jsem se rozhodl zaměřit jen na tři projekty,“ odtajňuje David. „Rozhodně chci pokračovat v dalších spolupracích s módními značkami. Nápadů mám dost, jen najít čas je všechny realizovat.“ Že David není jen módní ikona dokazuje i jeho plán v Miami vybudovat spolu s investory nový fotbalový klub. „Konečně jsme nakoupili vyhovující pozemky a můžeme začít budovat stadion pro fotbalový tým Miami Beckham United. Zatím máme úžasné ohlasy a skutečně tomuhle projektu věřím.

David se dlouhá léta horlivě angažuje také v filantropii a na oslavu 10. výročí svého jmenování do funkce vyslance dobré vůle UNICEF se v únoru 2015 stal tváří iniciativy „7: The David Beckham UNICEF Fund“ (zkráceně také "7"), jejímž posláním je ochránit miliony dětí na celém světě před násilím a přimět světové státníky k podpoře trvalých změn v zájmu ochrany dětí. „V Kambodži jsem se setkal s dětmi, které se staly oběťmi násilí, abych si vyslechl jejich příběhy a abych ukázal, jak UNICEF těmto dětem pomáhá zajistit bezpečí a vrátit se do normálního života. Je nepřijatelné, že kvůli násilí zemře každých pět minut jedno dítě. Je naší povinností tomu zamezit.

2-1-1-490x654

Zdroj: Biotherm Homme
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!