David Beckham uvede vlastní módní značku

Publikováno: 09.12.2014 11:09 | Jiří Hofbauer

Už na jaře se mluvilo o tom, že David Beckham uvažuje o vlastní módní značce. Nyní to můžeme potvrdit. Hongkongská Global Brands Group Holding Limited, jedna z největší světových společností obchodující s módou, oznámila že David Beckham a jeho dlouholetý obchodní partner Simon Fuller uvedou vlastní lifestylovou značku. Nebude se tedy jednat jen o oblečení, ale značka zahrne i kosmetiku, sportovní potřeby nebo elektroniku.

David Beckham už více jak dvě desetiletí představuje skutečnou ikonu. Fanoušci se inspirují nejen jeho stylem ale i příběhem. Vlastní lifestylová značka jeho post legendy jen upevní.

Global Brands Group Holding Limited, která má pod sebou značky jako Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Quisilver, Hello Kitty nebo Guess, patří v současnosti k nejsilnějším firmám na trhu. Patřit do její rodiny znamená díky zkušenostem, kontaktům, propracovanému marketingu, porozumění trhu a znalosti potřeb zákazníků zaručený úspěch.

„Jsem nadšený z téhle spolupráce. Je to unikátní také v tom, že tohle před námi ještě nikdo nikdy nedělal. Budeme první, kdo tenhle koncept zkusí,“ uvedl David Beckham.

David Beckham v minulosti vytvořil několik kolekcí ve spolupráci s řetězcem H&M. V návaznosti na úspěch sezónních kolekcí je vlastní značka logickým krokem.

iwmtJFsHYWl4

Zdroj: Uri Schanker/WireImage

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!