David Beckham uvedl svou vlastní whisky Haig Club

Publikováno: 10.10.2014 20:03 | Jiří Hofbauer

Skoro by se chtělo říct, že čeho se David dotkne, to promění ve zlato. Ať je to spodní prádlo, sportovní vybavení, technika nebo hodinky. David má zlatou na všech frontách. Tentokrát bude řeč o tekutém zlatě. Bylo otázkou času, kdy Davida uloví výrobce kvalitního alkoholu a přetáhne ho na temnou stranu.

David je Brit. Žádná vodka ani šampaňské. Pivo Becks? To se až moc nabízí. Takže whisky. A zatímco se lihovary předháněly v nabídkách, David přišel se svou vlastní značku skotské whisky Haig Club, kterou představil v restauraci The Kitchin v Edinburghu.

Whisky Haig Club patří do kategorie single grain whisky, tedy jedno-obilných whisky, které jsou unikátní pro svou původní formu a v současnosti se těší rostoucí oblibě.

David nepodcenil nic. Whisky, která se pálí v nejstarší skotské palírně Cameronbridge ve Fife, je stáčena do láhví z modrého skla podobného flakónům na kolínskou. Firma Diageo má pod sebou i Johnnie Walker, Bushmills, Smirnoff, Captain Morgan, Baileys nebo irské pivo Guinness.

V těchto dnech se první dodávky whisky objevují v britských barech a restauracích. Během následujících týdnů by se měly dostat i na kontinent a pak dál na asijský trh do Číny, Jižní Koree, Vietnamu, Malajsie, Singapuru a Spojených států. Whisky Haig Club 700 ml vyjde na 60 Euro. Cheers, David!

Haig-Club

Zdroj: Haig Club

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!