Dechberoucí výstup na vrcholky Himalájí

Publikováno: 10.03.2015 15:43 | Jiří Hofbauer

Díky jednomu z nejvýkonnějších kamerových stabilizátorů GSS C520 máte jedinečnou možnost podívat se do míst, která málo kdo zkusí pokořit. Parta milovníků adrenalinu Teton Gravity Research se rozhodla vzdát hold jedněm z nejvyšších krásek světa a zachytila je ve vší jejich kráse z výšky kolem 6 000 metrů.

Ve videu uvidíte nejvyšší horu světa Mount Everest (8 848 m n. m.), také horu Lhotseje (8 516 m n. m.), čtvrtou nejvyšší horu světa, která leží v Himálajích na hranicích Nepálu a Číny, nebo Ama Dablam (6 812 m n. m.) v severovýchodním Nepálu. Ne tohle vážně není počítačová vizualizace. Tohle je skutečnost.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Zoolander & Hansel se vrátili na přehlídková mola! Zoolander & Hansel se vrátili na přehlídková mola! BREAKING NEWS: Tajný sen se splnil! Jedny z nejzářivější hvězd světa pánského posledních let Hansel a Derek Zoolander se vrátily... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!