Dělejte to jako David Gandy

Publikováno: 04.12.2012 09:56 | Jiří Hofbauer

Chcete se dostat do formy jakou má David Gandy a zvýšit tak svoje šance na úspěch na poli pánského modellingu. iTunes Store ví jak na to.

11

Zdroj: davidgandyfitness.com

Není to jen tak, že v současnosti neúspěšnější mužský model s přezdívkou The Body, který randí s modelkou Sarah Macklin, má víc než jen pevné rameno.

2

Zdroj: appshopper.com

1

Zdroj: appshopper.com

Po úspěchu aplikace Men's Style Guide následovala další David Gandy Fitness and Training. Aplikace jejíž obsah je navržený a sestavený dle jeho vlastního cvičebního plánu. Sám Gandy aplikaci prezentuje tak, že pokud budete následovat jeho pokynů není důvod, aby jste nevypadali jako on.

5

Zdroj: appshopper.com

Pokud ale místo štíhlý a pružný chcete vypadat jak oběť steroidů není problém. Aplikace dává na výběr ze tří druhů těla – štíhlý (lean), cut (vyrýsovaný) nebo mohutný (bulk).

6

Zdroj: appshopper.com

Gandy připomíná, že na nic neexistuje rychlé řešení. „Trénování je závazek a píle, a existuje je velmi málo zkratek k vytouženému cíli. Pokud ano, najdete je v tutoriálu aplikace.“

Takže stačí už jen vyplnit přihlášku do modellingové agentury. Nezapomeňte, že míry před hruník, pas a boky musíte doplnit jako poslední!

Aplikaci David Gandy Fitness and Training za 4,49 € (asi 115 CZK) je ke stáhnutí na iTunes Store.


Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!