Dělejte to jako Frank

Publikováno: 14.12.2013 10:20 | Jiří Hofbauer

„You've either got or you haven't got style“ zpívá v písni Style Frank Sinatra. On sám měl styl, který oslovuje muže po celém světě i dnes a stejně jako je hudba nezestárl ani o den. Jeho nejsilnějšími tóny je dobrý oblek, smysl pro vtip a jistá dávka nostalgie, která v tomto podání však není archivní ale nadčasová.

Oblek (sako, vesta, kalhoty), BOSS BLACK. Kravata, BURBERRY. Klobouk, JAMES LOCK & CO.. Hodinky, DUNHILL.

como_frank_sinatra_1 (kopie)

Zdroj: Photostory "Being Frank" dedicated to Frank Sinatras style featuring Sean OPry, edited by Jo Levin, groomed by Tony Chavez, shot by Guy Aroch for BritSako, košile, kalhoty, pásek, vše EMPORIO ARMANI.

como_frank_sinatra_2

Zdroj: Photostory "Being Frank" dedicated to Frank Sinatras style featuring Sean OPry, edited by Jo Levin, groomed by Tony Chavez, shot by Guy Aroch for BritSako, kalhoty, košile, vše CORNELIANI. Kravata, THOMAS PINK. Kapesníček, JAMES LOCK & CO..

como_frank_sinatra_3

Zdroj: Photostory "Being Frank" dedicated to Frank Sinatras style featuring Sean OPry, edited by Jo Levin, groomed by Tony Chavez, shot by Guy Aroch for BritOblek, LANVIN. Košile, GIORGIO ARMANI.

como_frank_sinatra_4

Zdroj: Photostory "Being Frank" dedicated to Frank Sinatras style featuring Sean OPry, edited by Jo Levin, groomed by Tony Chavez, shot by Guy Aroch for BritPolo, kalhoty (z obleku), pásek, vše DUNHILL.

como_frank_sinatra_5

Zdroj: Photostory "Being Frank" dedicated to Frank Sinatras style featuring Sean OPry, edited by Jo Levin, groomed by Tony Chavez, shot by Guy Aroch for BritOblek, PAUL SMITH. Košile, ARROW. Kravata, SALVATORE FERRAGAMO. Kapesníček, BUDD.

como_frank_sinatra_6

Zdroj: Photostory "Being Frank" dedicated to Frank Sinatras style featuring Sean OPry, edited by Jo Levin, groomed by Tony Chavez, shot by Guy Aroch for BritOblek, GUCCI. Košile, THOMAS PINK. Klobouk, JAMES LOCK & CO.. Kravata, SALVATORE FERRAGAMO. Manžetové knoflíčky, DUNHILL.

como_frank_sinatra_7

Zdroj: Photostory "Being Frank" dedicated to Frank Sinatras style featuring Sean OPry, edited by Jo Levin, groomed by Tony Chavez, shot by Guy Aroch for BritOblek, DAKS. Košile, ARROW. Kravata, SALVATORE FERRAGAMO.

como_frank_sinatra_8

Zdroj: Photostory "Being Frank" dedicated to Frank Sinatras style featuring Sean OPry, edited by Jo Levin, groomed by Tony Chavez, shot by Guy Aroch for BritOblek, JOHN VARVATOS. Košile, ARROW. Boty, LOAKE. Kravata, SALVATORE FERRAGAMO.

como_frank_sinatra_9

Zdroj: Photostory "Being Frank" dedicated to Frank Sinatras style featuring Sean OPry, edited by Jo Levin, groomed by Tony Chavez, shot by Guy Aroch for Brit

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!