Dělejte to jako... Ryan Gosling na festivalu v Cannes

Publikováno: 30.05.2014 10:59 | Jiří Hofbauer

Už druhý rok po sobě se Ryan Gosling objevil na filmovém festivalu ve francouzkém Cannes, kam letos přijel představit svůj nový film Lost River. Ani na letošním ročníku nepředvedl nijak komplikovaný ale o to víc efektní outfit. Celý zázrak se vlastně odehrává jen ve dvou barvách – bílá (modrá) a hnědá. Nelze říct, že Ryan by se na kolonádě Azurového pobřeží změnil v typického šviháka lázeňského. Spíš dostál pověsti rebela. A zatraceně dobře oblečeného.

NM_166_3

Zdroj: GQ

Dobrá bavlněná košile se vám v létě určitě bude hodit. Klidně si jich pořiďte rovnou několik. Pokud ji vezmete ke ke kraťasům, nebude zastrkovat do kalhot a přidáte pár hemingwayovských espadrilles, dostane hodně uvolněný, plážový vzhled. S dlouhými kalhotami však ta stejná košile dostane zcela jiný rozměr. Ostatně i u kalhot záleží na materiálu. Zvlášť v létě se vyhýbejte umělým látkám.

Stejně jako loni i letos měl herec na zápěstí hodinky Patek Philippe. Jistě, mohl zvolit s koženým náramek v barvě pásku u kalhot. Náramek z bílého zlata se ale pojí s kovou sponou pásku a současně odkazuje na chladnou, čistou barvu košile. Hodinky tam netvoří další bod pozornosti a outfit nikterak nezatěžují. Spíš vytváří příjemní moment překvapení a jsou snad jedním z mála možných doplňků.

Stejně nenápadně volil i pásek, který naprosto splývá s barvou kalhot a odkazuje i na materiál bot.

Boty na něj prozrazují, že se jedná o kovboje ze západu. Možná by si outfit zasloužil mírně elegantnější obutí. Dobrou službu určitě udělají parádní mokasíny nebo efektní slippers.

Bavlněná košile APC 4 300 Kč (cena je pouze orientační)

look_ryan_1

Zdroj: Web značky

Tmavě hnědé chinos Le Premier 2 090 Kč

look_ryan_2

Zdroj: Web značky

Semišový pásek Loro Piana 11 400 Kč (cena je pouze orientační)

look_ryan_3

Zdroj: Web značky

Hodinky Uniform Wares 13 600 Kč (cena je pouze orientační)

look_ryan_4

Zdroj: Web značky

Boty Alexander McQueen 14 300 Kč (cena je pouze orientační)

look_ryan_5

Zdroj: Web značky
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!