Desátý ročník festivalu Mighty Sounds se blíží

Publikováno: 09.07.2014 17:55 | Michal Novák

Festival Mighty Sounds se chystá na jubilejní, desátý ročník. Ten se uskuteční 11. – 13. července 2014 v Táboře na letišti Čápův dvůr a letos nabídne mimořádně vyvážený žánrový zážitek, umocněný nejlepší dostupnou zvukovou technikou. Jde připraveni na dávku ska, punku, hardrocku a dalších?

DSC_0789

Zdroj: Mighty Sounds

Na Mighty Sounds letos vystoupí skvělí folk-punkoví Dropkick Murphys, oi! parta Perkele, nadžánroví hudební bojovníci Irie Révoltés, luxusní psychobilly punk Nekromantix, hardcoroví Stick to your guns, výtečné reggae přiveze Tanya Stephens & Royal Roots Band, ska  zastoupí The Slackers nebo ska punkoví Talco a nejnověji byl potvrzen legendární folkový zpěvák Everlast. Z českých kapel má Mighty Sounds all star tým: Sto zvířat, Hentai Corporation, Vladimir 518 & Live Band nebo Fast Food Orchestra i s Dr. Karym a celá řada dalších. Své zastoupení zde budou mít i Monster Energy kapely, např. Prague Conspiracy, Evergreen Terrace, Skywalker či Risk It!  Celý program je mnohem bohatší, kompletní line-up lze nalézt na http://www.mightysounds.cz/cz/program/ .

Nebude chybět ani výběr nejlepších DJs, alternativního divadla a promyšlený doprovodný program. V pátek si můžete dojít ke kadeřnici pro pin-up hair style, v sobotu zase do tattoo salónu, kde vám profi tatét vytetuje pěknou kérku. Pořadatelé také zajistí promítání zápasů z mistrovství světa ve fotbale na velkých LED obrazovkách. Letošní akce bude navíc opatřena nejlepší zvukovou technikou, která je v České republice v současnosti k dispozici, takže si návštěvníci budou moci vychutnat zvuk na světové úrovni.

Vstupenky jsou v prodeji na stránkách festivalu nebo v sítích SMS Ticket, Ticketportal, Eventim a Ticketpro.

 

plakat_ms2014_brezen

Zdroj: Mighty Sounds

*MIGHTY SOUNDS 2013, vol. 10*

To nejlepší z punkrocku, rock´n´rollu, punku, reggae, hc, ska a rockabilly

11. – 13. července 2014

Tábor, letiště Čápův dvůr

oficiální pivo festivalu: Budweiser Budvar

oficiální dopravce: České dráhy

http://www.mightysounds.cz/

https://www.facebook.com/mightysounds

https://twitter.com/MightySounds
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!