Chladnička Samsung HM12

Publikováno: 10.07.2012 12:30 | Petr Hájek

I v oblasti designu chladniček a mrazáků nám často zavane svěží vítr inovace a stylovosti...

Samsung HM12, staví na moderní filozofii side-by-side uspořádání a je vybaven prostorovými inovacemi, včetně řady zásuvek, polic a držáků, které slibují pojmout i opravdu velký nákup. Navíc mají tyto chladničky ztenčené stěny, čímž byl maximalizován jejich vnitřní prostor, vnější rozměry však zůstaly stejné jako u minulých řad.

2012-07-10-1

A jak je vlastně chladnička Samsung HM12 náročná na prostor? Její hloubka je 712 mm a šířka 912 mm (model RS7768FHC). Přitom má stále vnitřní kapacitu až 545 l.

Chladicí systém Twin Cooling Plus použitý u nových modelů je založený na dvou samostatných chladicích okruzích, zvlášť pro chladničku a mrazák. Podle potřeby se pak nasměruje více, či méně studeného vzduchu tam, kde je právě potřeba. Systém Twin Cooling Plus tedy umožňuje lépe kontrolovat teplotu, udržovat vyšší vlhkost a zabránit mísení pachů, takže si potraviny uchovají déle své vlastnosti.

2012-07-10-1

Chladničky Samsung HM12 jsou vybaveny technologií True No Frost, díky které se nemusí odmrazovat. Chladničky s touto technologií však nabízí i další pozitiva - díky True No Frost mají zde uložené věci tendenci zůstávat déle čerstvé, jelikož se na nich nevytváří mikroskopické krystalky ledu, které narušují strukturu potravin a urychlují procesy kažení.

Nové chladničky Samsung Série H jsou k dispozici v celé řadě variant. Například s automatem na vodu a výrobníkem ledu, či bez nich, v různých barvách a s dalšími možnostmi přizpůsobení podle preferencí spotřebitelů. Nejlevnější model v sérii RS7567THCSP/EF je k mání již od 32 990,- Kč.

Zdroj: Oba obrázky Samsung
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!