Cílová stanice: kancelář

Publikováno: 06.11.2012 09:14 | Jiří Hofbauer

Londýnský výrobce nábytku Timothy Oulton udělal z cestovního kufru skvělý business pro sebe a místo úřadování pro každého kdo si ho koupí. Sbalte kufr a vyrazte s ním na cestu kolem... své kanceláře.

1

Zdroj: restorationhardware.com

Mobilní kancelář Mayfair Steamer Secretary Trunk Vintage Cigar Leather je navržena tak aby napomáhala v organizaci jak nezbytných kancelářských věcí tak elektroniky. V tomto ohledu je sekretář neskutečně prakticky. Má spoustu polic, zásuvek a kójí, které jen čekají na to až je zaplníte ať už vzpomínkami z cest nebo kancelářskými sponkami na papír. Tento armoire1 kufr může být vaší nejsilnější zbraní. Vlastně druhým mozkem na kolečkách.

2

Zdroj: restorationhardware.com

4

Zdroj: restorationhardware.com

Nutno uvést, že i když má sekretář tvar lodního kufru je určen skutečně jen pro stylové bydlení. Rozhodně není přizpůsoben na to aby se s ním cestovalo. Ne že by to v případě slušného zacházení nezvládl. Pokud byste měli vlastního komorníka. Sekretář je potažen uměle patinovanou kůží Vintage Cigar dobarvovanou anilínem, která tak získá odstín tolik typický pro britské kuřácké salonky. Vše pospolu drží masivní dřevěný rám a více jak3000 mosazných ručně zasazených nýtů. Celý interiér je kompletně potažený jemným a odolným plátnem. Místo nožiček stojí pojízdná kancelář na kolečkách což usnadňuje manipulaci. Nutno připomenout, že jelikož je sekretář vždy vyráběn ručně nenajdete dva zcela identické kousky.

3

Zdroj: restorationhardware.com

Na stránce butiku najdete ještě další designy sekretáře. My upřednostňujeme tento britský. Raději jsme gentlemany než si hrát na vojáky.... I když... že bychom vzali obchod útokem..?

5

Zdroj: restorationhardware.com

logo

Mayfair Steamer Secretary Trunk Vintage Cigar Leather

$ 3295

restorationhardware.com

1armoire – původně označovaná velká dvoudveřová skříň, obvykle se závěsným prostorem na zbraně. Tvorbou nábytku tohoto druhu proslul ke konci 17.století dvorní nábytkář Ludvíka XIV. André-Charles Boulle.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!