Designérské trendy v audio branži

2012-01-24-1
24.01.2012 14:26 | Petr Hájek

Akce CES nám sice již skončila, to ale vůbec nevadí, jelikož co se týče kvalitních a originálních poslechových sestav, zanechala nám skutečně nevídaný odkaz...

AllJack Diamond Speakers

Audiofilové se sklony k luxusu mohou volit třeba model AllJack Diamond Speakers. Komplet v ceně 68 000 USD obsahuje 5 reproduktorů. Designéři produktu z Taiwanu se nechali slyšet, že prý se co do designu trochu inspirovali ve vinných lahvích a rostlinách. Jedná se výhradně o sklo, zrnitost dřeva je zde pouze simulována, stejně jako ono jakoby vykládání kůží. A jsou tu i zirkony.

 

2012-01-24-1
 

 

Sonic Blade

Pokud jde o SonicBlade od LiquidBase, tak to je hi-fi reproduktorová soustava vlastnící doslova ohromující křivky. Ty jsou zároveň maximálně strohé, i účelové v jednom. Je to určitě příjemný odklon od onoho známého a věčného kvádru tisíckrát jinak. Jde navíc o jeden z prvních reproduktorů, jenž se nebojí použít skleněný sokl. A jestliže vám to celé tak trochu připomíná holicí čepelku, je to velmi správný postřeh...

 

2012-01-24-1
 

 

D-Premier

Sonic Blade je možná ten nejštíhlejší model, ale D-Premier má také co nabídnout. Jde o reproduktorovou soustavu umístitelnou na zeď. Je zde vestavěn i stereo předzesilovač a zesilovač. Vše je vyvedeno z jednoho kusu hliníku a vyleštěno do vysokého lesku. Novinka také umí streamovat vaše digitální multimediální sobory a údajně má ten nejlepší poměr odstupu signálu od šumu, jaký na trhu je.

 

2012-01-24-1
 

 

Verity Audio Lohengrin II Loudspeakers

Nekompromisní design pocházející od Verity, která si naprosto vše produkuje v rámci zachování dokonalých proporcí a parametrů sama. Ke všemu jsou prý použity jen ty nejmodernější technologie. Provedení samotné se dá snad jen velice vzdáleně popsat jako "absolutní koncentrovaná dokonalost". Technologie italského lakování a zajímavý design i parametry mohou být ve vašem pokoji za 99 864 USD.

 

2012-01-24-1
 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!