iPad, který přežil

Publikováno: 20.10.2012 09:41 | Jiří Hofbauer

Pokud jste šikovní jako já, a není dne kdy byste svůj iPad neťukli o každý roh, který se nachází ve vaší blízkosti, doporučuji pouvažovat o investici do ochranného pouzdra LifeProof nüüd.

1

Zdroj: Zdroj: lifeproof.com

Firma LifeProof, která se specializuje na ochranné prostředky techniky Apple, slibuje, že v tomto obalu můžete vzít iPad kamkoliv budete chtít. LifeProof nüüd je připravený prakticky na všechny extrémy. Je naprosto vodotěšný, odolný špíně, prachu, sněhu i nárazu. A ikdyž ho budete využívat v extrémních podmínkách neovlivní to kvalitu displeje. Oproti jiným podobným ochranným pouzdrům tento poskytuje vysokou jasnost displeje a nijak nesnižuje jeho dotykovou schopnost. Takže jestli máte ruce upatlané od opalovacího krému, motorového oleje, od pastelových barev nebo iPad chcete svěřit dětem, které zpravidla bývají upatlané od všeho - žádný strach.

2

Zdroj: Zdroj: lifeproof.com

Aby si výrobce byl jistý, že obal skutečně ochrání iPady odsouzené i k tomu nejkrajnějšímu zacházení prošel výrobek doslova vojenským výcvikem. Obal a především iPad v něm snese veškeré druhy nečistot suchých i tekutých. Současně odolává ponoření do vody do hloubky 200 cm až na dobu 30 minut a náraz (i na hranu přístroje) z výšky 120 cm.

3

Zdroj: lifeproof.com

Nebojte se, že by iPad v něm vypadal jak faldatý panák z reklamy na pneumatiky Michelin. Lehká avšak odolná konstrukce Vám nezabere v tašce o nic víc místa než obaly na tablety tohoto druhu. Za cenu $ 130 je to rozumná investice. A už jste slyšeli o obalech na iPhone..?
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!