Kondom pro jednu ruku

Publikováno: 06.09.2012 12:57 | Petr Hájek

Je až k neuvěření, jak často má maličkatý drobný nápad gigantický vliv na nějakou oblast lidského života. Tomu dnešnímu vynálezu se podařilo pozitivně ovlivnit sféru mužské antikoncepce.

 

2012-09-06-1

Zdroj: Dvice 

 

Nic na světě nezabije intimní chvilku a její kouzlo rychleji, než když se snažíte extrahovat mastný kondom z jeho neméně mastného útočiště. Když k tomu přidáte ještě přirozeně lidské lehce mastné ruce, je jasné, že to není právě ta věc, která by se vzdala snadno...

Problém s podobným přístupem je více než zřejmý: nežli vyextrahujete ochranu ven, již dávno může druhá strana dospět k závěru, že vám to celé vlastně nějak moc dlouho trvá, že máte nevyprané záclony, že máte neobratné ruce nebo něčemu podobně nepříjemnému. Prostě, vášeň je po chvíli ta tam.

Designér Ben Pawle ovšem přišel s vychytralým nápadem, jak věci vyřešit a to elegantní cestou. Jde o to, že díky jeho zlepšováku nyní budete schopni otevřít kondom jedinou rukou, přičemž ta druhá samozřejmě nemusí zápasit s obalem, ale může se věnovat nějaké jiné, důležitější věci...

Ben nepřišel na celou věc v rámci nějaké vlastní depresivní sexuální zkušenosti, ale vytvořil ji v rámci kreativní soutěže, kdy šlo o to, zhotovit věc, jenž usnadní život postiženým osobám.

One-Handed Condom Wrapper má předem perforovanou část, díky které se odtrhne a otevře právě tak, jak optimálně má. Když tedy zdoláte obal, máte kondom přesně a optimálně u prstů: s podobným nápadem se tím pádem rovněž maximálně redukuje riziko nechtěného poškození kondomu během jeho vytahování a aplikace (stává se častěji, nežli by se zdálo).
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!