Nejluxusnější pouzdra pro Apple iPhony 5

Publikováno: 06.11.2012 13:17 | Petr Hájek

Pochází od společnosti Golden Dreams a jsou zcela bez přehánění tím nejluxusnějším, co pro svůj Apple iPhone 5 vůbec na trhu seženete.

2012-11-06-1

Zdroj: Bornrich

Ne snad, že by člověk vlastnící nový Apple iPhone 5 jej musel zakrývat proto, jelikož se mu jeho křivky nelíbí. Design a koncept Apple byly vždy na výši, nicméně pouzdro je určitě praktická věc a to minimálně z dvojice důvodů: předně, je to další cesta k vyjádření vašeho osobitého vkusu a smyslu pro detail a za druhé, má stále funkci ryze praktickou a ochranou - digitální udělátka toho jak známo většinou moc neustojí.

2012-11-06-1

Zdroj: Bornrich

Firma Golden Dreams, jenž za pouzdry stojí, pochází ze Ženevy a její kolekce má učinit váš Apple iPhone 5 ještě stylovější, luxusnější, unikátnější a pro okolí přitažlivější. Ve všech návrzích je dobře čitelný i společný jmenovatel, na který se zde vsází - je to samozřejmě zlato, luxusní kůže a provedení hraničící s neuvěřitelnou pečlivostí.

2012-11-06-1

Zdroj: Bornrich

Dle tvůrců usiluje jejich dílo o opětovnou definici exkluzivity a luxusu na poli pouzder, čímž dá jednomu vychutnat si nebývalý požitek a privilegium. Vše je vytvořeno s tradičními švýcarskými metodami. Kompletní kolekce Golden Dreams iPhone 5 sestává z celkem dua dostupných edic: Desert Edition a Gold Edition 24ct.

2012-11-06-1

Zdroj: Bornrich

Desert Edition se pyšní certifikovanými zády z mississippského aligátora, jenž je úžasný na dotek a ještě lepší na pohled. Gold Edition 24ct zase pro změnu vypadá jako zlaté zrcadlo. Osvědčená zlatá klasika nebo kůže? To zase bude dilema...

Cena nebyla oznámena, což jen málokdy znamená rekordně nízkou částku. Rozhodně tedy máme za to, že suma bude někde u hranice pouzder se safíry a rubíny, která jsou k mání okolo 100 000 USD.

Hodnocení článku:Komentáře

Jak jsem potkal knížete a sám se jím na chvíli stal Jak jsem potkal knížete a sám se jím na chvíli stal Byl překrásný, slunečný den babího léta. Brouzdám Vídní, občas se zastavím v některé ze zdejších kaváren, ale většinou nakukuji... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!